Danny Dingle i jego odleciane wynalazki

13.01.2017

Poznajcie Danny'ego Dingle'a – supertajnego szpiega i przyszłego asystenta najwspanialszego z superbohaterów – Metalowej Japy.

Danny i jego przyjaciel Percy wiedzą, że muszą za wszelką cenę pobić na głowę swego odwiecznego wroga – Garetha Trumpshawa. Czy patent na supergazowaną becolę zaprowadzi ich do zwycięstwa? Czy znowu to na Superpsa spadnie obowiązek ratowania im skóry?

Pełna humoru – i tego mniej, i tego bardziej subtelnego – książka dla młodzieży.


Już 24 maja 2017 ukaże się w Polsce drugi tom przygód Danny’ego Dingle’a!

„Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. NADdźwiękowa łódź PODwodna”

Wasz ulubiony SUPERWYNALAZCA – Danny Dingle –  powraca w wielkim stylu! Tym razem sprawcami całego zamieszania będą SKAUCI (a chyba wszyscy wiemy, że to skrót od nazwy: Szpiegowski Klub Agentów Umiejących Chronić Informacje).

Czy Danny i Percy poradzą sobie z przykrymi niespodziankami, jakie czekają na nich na biwaku w „słonecznej” Szkocji? Czy jedyna w swoim rodzaju NADdźwiękowa łódź PODwodna zapewni im zwycięstwo w regatach i pozwoli wreszcie zatriumfować nad znienawidzonym wrogiem – Garethem Trumpshawem?

Wszystko stanie się jasne, gdy sięgniecie po tę pełną humoru, niezwykłych zbiegów okoliczności i wyjątkowych przygód książkę.

 

 

 

powrót

Znajdź nas na:

Zapisz się do newslettera