Do góry

Bestsellery

Konkurs Wydawnictwa Olesiejuk i swiatksiazki.pl!

Czy książki na wakacje już są kupione? A może dopiero planujesz? Jeśli tak, to teraz jest doskonały moment, aby przy okazji wygrać dwie książki - "Anię z Zielonego Wzgórza" i "Anię z Avonlea" Lucy Maud Montgomery!

Dlaczego „Explorer Academy: Akademia Odkrywców” jest dobrą książką na wakacje dla Twojego dziecka.

W końcu nadeszły! Oczekiwane przez uczniów, wymarzone wakacje. Słońce, dużo wolnego czasu… Czym najlepiej go wypełnić? Odpowiadamy: czytaniem! Wspaniałą propozycją wakacyjnej lektury jest seria „Explorer Academy: Akademia Odkrywców”.

Przyłbice docierają do medyków!

Przyłbice, zakupione z zysku ze sprzedaży książeczek "Masz tę moc!" autorstwa Agnieszki Frączek z ilustracjami Ewy Podleś, już docierają do medyków!

Wywiad z z Krzysztofem Kietzmanem, tłumaczem serii "Explorer Academy"

Zazwyczaj uwaga skupia się wokół autora książki. Jednak za jakością książek, przekładanych z języków obcych, w dużej mierze stoi tłumacz. Jak wygląda praca tłumacza? Czy trudno jest przełożyć żarty z jednego języka na drugi? O to i wiele więcej zapytaliśmy Krzysztofa Kietzmana.

Konkurs na fanpage'u facebookowym!

Od 3 do 8 czerwca można wziąć udział w konkursie facebookowym. Główną nagrodą jest zestaw czterech książek z serii "Explorer Academy: Akademia Odkrywców". Przewidziane są także dwie nagrody w ramach wyróżnień.

Znajdź nas na: