Do góry

Bestsellery

Wywiad z Katarzyną Trojańską, autorką książek do edukacji domowej.

Nasi czytelnicy oraz ich rodzice bez reszty pokochali Katarzynę Trojańską w styczniu, kiedy do księgarń trafiły pierwsze książki z serii "Edukacja domowa". Było to dziewięć książek do matematyki dla dzieci w wieku od 0 do 9 lat. 3 sierpnia ukażą się kolejne książki z tej serii, tym razem do języka polskiego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Podpytaliśmy autorkę o nowe książki, naukę w czasie...

Kolejne książki z serii "Edukacja domowa" w zapowiedziach

3 sierpnia do sklepów trafią trzy książki z serii "Edukacja domowa" autorstwa Katarzyny Trojańskiej z ilustracjami Natalii Berlik. Tym razem będą to książki do nauki języka polskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat.

"Pierwiastki są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Basi Szymanek z ilustracjami Ewy Podleś...

3 sierpnia pojawi się kolejna książka z serii wyszukiwanek "Tu i tam: szukam!" autorstwa Basi Szymanek, ilustrowane przez Ewę Podleś. Tym razem nasi młodzi czytelnicy będą szukać pierwiastków!

Nowe książki z okienkami dostępne na swiatksiazki.pl!

Sklep internetowy swiatksiazki.pl rozsyła już nowe książki z okienkami! Zamówić można tytuły "Czy wiesz, po co jesz?", "Budujemy wieżowiec" i "Zawody bez tajemnic". Poniżej przedstawiamy opisy książek oraz linki do swiatksiazki.pl.

Zapowiedzi i nowości Wydawnictwa Olesiejuk!

Seria z Misiem Tamisiem, nowa wyszukiwanka napisana przez Basię Szymanek, ilustrowana przez Ewę Podleś, nowe tytuły z serii "moje supermoce", kolejne książki z serii "Edukacja domowa", nowe okienka! To wszystko w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.

Znajdź nas na: