-
"Motyle, robaki i inne pełzaki. Książka z okienkami" Emily Bone w sprzedaży!
13-03-2020To kolejna książka jednej z najbardziej uwielbianych przez czytelników serii z okienkami. Dlaczego pszczoły tańczą? Jak owady znajdują drogę w ciemności? Które robaczki budują gniazda wyższe od doros
-
"Co to jest Księżyc? Książka z okienkami" Katie Daynes w księgarniach!
13-03-2020Ta pięknie ilustrowana książka z okienkami przeznaczona jest dla ciekawych świata dzieci. Dzięki niej maluchy dowiedzą się, że Księżyc zmienia swój kształt i świeci nocą. Ale czym tak naprawdę jest? W
-
"Poznajmy się... Koala to nie miś" i "Poznajmy się... Kangur, symbol Australii" Małgorzaty...
29-01-2020Małgorzata Zdziechowska zamyka styczeń dwiema książkami, które nie tylko uszczęśliwią naszych małych odkrywców, ale także pomogą zwierzętom, które ucierpiały w pożarach w Australii. Zdecydowaliśmy się
"Genealogia dla najmłodszych" - wywiad z autorami
Kinga Urbańska, Karolina Szlęzak i Przemysław Jędrzejewski – autorzy książki „Genealogia dla najmłodszych” – to trójka genealogów, którzy szperaniem w archiwach zajmują się na co dzień. Przeglądają bazy w sieci i offline, odwiedzają muzea, biblioteki i urzędy.
Dodruk dwóch pierwszych części o Ani Shirley już w sprzedaży
Zaplanowany na dziś dodruk książek "Ania z Zielonego Wzgórza" i "Ania z Avonlea" jest już dostępny w sprzedaży. Książki z ilustracjami Any Garcii zyskały ogromną popularność - dodruk "Ani z Zielonego Wzgórza" jest bestsellerem na swiatksiazki.pl.
Zapowiedzi - książki z okienkami
W marcu ukażą się kolejne dwie książki z okienkami. Tym razem na tapet trafią takie tematy, jak biologia oraz atomy. Kolorowe książki kryją pod otwieranymi okienkami mnóstwo ciekawostek.
Dziś premiera - "Mikroby" Sarah Hull
"Mikroby" to kolejna książka z okienkami z serii "Sprawdźcie sami". Dzisiaj ma swoją premierę, tym samym otwiera drzwi do niesamowitego świata drobnoustrojów.
"Misie, miśki, niedźwiadki" - wywiad z Małgorzatą Potocką
Sześć ilustratorek i jedna autorka tekstu, która jest także pomysłodawczynią tego projektu. Każda z artystek prezentuje inny styl, pracuje w inny sposób. Mogłoby się wydawać, że gdzie ilustratorek sześć, tam nie ma spójności, ale wyszukiwanka „Misie, miśki, niedźwiadki” przeczy temu stwierdzeniu.