• Dziś premiera - "Mikroby" Sarah Hull

  10-02-2021

  "Mikroby" to kolejna książka z okienkami z serii "Sprawdźcie sami". Dzisiaj ma swoją premierę, tym samym otwiera drzwi do niesamowitego świata drobnoustrojów.

 • "Mój dzień" - książka z okienkami dla maluchów!

  18-01-2021

  Jak wygląda dzień Stasia, małej myszki? Co robi w pierwszej kolejności i czy myje ząbki przed śniadaniem, czy po? Wraz z najmłodszymi czytelnikami, oglądamy Stasia w domu, w przedszkolu, widzimy, co l

 • Książka z okienkami o mikrobach już w zapowiedzi!

  13-01-2021

  Mikroskopijnie małe. Nie widać ich, ale są wszędzie. Są dobre czy zagrażające? Jak to się dzieje, że gołe oko ich nie dostrzega? Czym różnią się pierwotniaki od wirusów? To tylko niektóre z ciekawoste

Do góry

Bestsellery

Oscary dla "Naszego magicznego Encanto" i "Cruelli"

Koniec marca to ekscytacje związane z rozdaniem Oscarów. Od czasu, gdy zaczęliśmy wydawać książki spod znaku Disneya, tej ekscytacji towarzyszy... podwójna ekscytacja! Trzymamy kciuki za animowane i fabularne historie, które opisane są w książkach. W naszych książkach.

Wiersze Natalii Usenko plus ilustracje Marianny Jagody to mistrzostwo!

Ludzie, czytajcie dzieciom wiersze! I to od pierwszych dni życia. Niech maluchy słyszą rymy, rymy i jeszcze raz rymy... Niech usypiają w rytm języka polskiego. Po pierwsze, bo piękny, dla nas najpiękniejszy, a po drugie, dziecku, słuchając wiersze i ucząc się ich na pamięć, ćwiczy słuch fonematycznego (przydatne w nauce pisania!).

Bardzo małe rzeczy, czyli Kubuś Puchatek filozoficznie

Ledwo książka się ukazała, a już wskoczyła na listę TOP30 księgarń Świat Książki (marzec 2022). Kolejny tytuł z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej - dla dzieci, ale też dla dorosłych. Bo "Bardzo małe rzeczy" to proste refleksje o życiu i przyjaźni.

Мої перші слова, czyli książki dla dzieci po ukraińsku

Najszybciej jak się dało... Oto pierwsze książki dla dzieci ze słówkami ukraińskimi i polskimi. Z ilustracjami Anny Simeone, kolorowanki, łamigłówki, z naklejkami. Du kupienia na stronie Światksiążki.pl oraz w księgarniach Świat Książki. Od 28 marca!

"To nie wypanda", czyli trzy tytuły o emocjach

Premiera filmu „To nie wypanda” ze studia Disney/Pixar odbędzie się 11 marca, a 9 marca na naszych wydawniczych półkach pojawią się książki, które można czytać przed lub po seansie, tak jak się chce.

Znajdź nas na: