• Szósty tom "Explorer Academy" już w księgarniach

  17-02-2022

  "Smocza krew" to kolejna część kultowej serii inspirowanej prawdziwymi przygodami i odkryciami. Cruz, Emmett, Sailot i Lani podążają za wskazówkami do grobowca chińskiego cesarza. Przygoda, tajemnica,

 • Kolejna powieść z serii "Star Wars Wielka Republika"

  17-02-2022

  "Na ratunek Valo" to kolejny tytuł epickiej serii "Star Wars. Wielka Republika". Dołączył do wcześniejszych powieści: "Światło Jedi", "Burza nadciąga", "W ciemność", "Próba odwagi".

 • W styczniu pierwsza powieść Star Wars

  20-01-2022

  No to zaczynamy kolejny rok ze Star Wars! "Puste słońce", drugi tom trylogii "Eskadra Alfabet", ukaże się 26 stycznia. Tego dnia zapraszamy na spotkanie on-line, podczas którego ogłosimy plan wydawnic

To top

Bestsellers

Oscary dla "Naszego magicznego Encanto" i "Cruelli"

Koniec marca to ekscytacje związane z rozdaniem Oscarów. Od czasu, gdy zaczęliśmy wydawać książki spod znaku Disneya, tej ekscytacji towarzyszy... podwójna ekscytacja! Trzymamy kciuki za animowane i fabularne historie, które opisane są w książkach. W naszych książkach.

Wiersze Natalii Usenko plus ilustracje Marianny Jagody to mistrzostwo!

Ludzie, czytajcie dzieciom wiersze! I to od pierwszych dni życia. Niech maluchy słyszą rymy, rymy i jeszcze raz rymy... Niech usypiają w rytm języka polskiego. Po pierwsze, bo piękny, dla nas najpiękniejszy, a po drugie, dziecku, słuchając wiersze i ucząc się ich na pamięć, ćwiczy słuch fonematycznego (przydatne w nauce pisania!).

Bardzo małe rzeczy, czyli Kubuś Puchatek filozoficznie

Ledwo książka się ukazała, a już wskoczyła na listę TOP30 księgarń Świat Książki (marzec 2022). Kolejny tytuł z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej - dla dzieci, ale też dla dorosłych. Bo "Bardzo małe rzeczy" to proste refleksje o życiu i przyjaźni.

Мої перші слова, czyli książki dla dzieci po ukraińsku

Najszybciej jak się dało... Oto pierwsze książki dla dzieci ze słówkami ukraińskimi i polskimi. Z ilustracjami Anny Simeone, kolorowanki, łamigłówki, z naklejkami. Du kupienia na stronie Światksiążki.pl oraz w księgarniach Świat Książki. Od 28 marca!

"To nie wypanda", czyli trzy tytuły o emocjach

Premiera filmu „To nie wypanda” ze studia Disney/Pixar odbędzie się 11 marca, a 9 marca na naszych wydawniczych półkach pojawią się książki, które można czytać przed lub po seansie, tak jak się chce.