Mity, legendy, opowieści... w przepięknej oprawie

18-02-2022

Opowieści o przygodach, czarach, miłości i zdradzie... Adaptacje klasycznych mitów o bogach, boginiach, herosach, potworach i zwykłych ludziach... Cztery tomy w przepięknej oprawie autorstwa Chrisitny Balit i z tekstem Donny Jo Napoli... Zajrzyjcie do tych książek - ilustracje urzekają.

Robaczki są wszędzie, czyli kolejna część serii "Tu i tam: szukam"

17-02-2022

"Ta seria to strzał w dziesiątkę, świetna, ilustracje zachwycają, bardzo fajne, mnóstwo szczegółów do wypatrzenia, z poczuciem humoru. O to chodzi właśnie w książkach dla dzieci, polecam wszystkim!"

Szósty tom "Explorer Academy" już w księgarniach

17-02-2022

"Smocza krew" to kolejna część kultowej serii inspirowanej prawdziwymi przygodami i odkryciami. Cruz, Emmett, Sailot i Lani podążają za wskazówkami do grobowca chińskiego cesarza. Przygoda, tajemnica, ekscytacja!

Kolejna powieść z serii "Star Wars Wielka Republika"

17-02-2022

"Na ratunek Valo" to kolejny tytuł epickiej serii "Star Wars. Wielka Republika". Dołączył do wcześniejszych powieści: "Światło Jedi", "Burza nadciąga", "W ciemność", "Próba odwagi".

W styczniu pierwsza powieść Star Wars

20-01-2022

No to zaczynamy kolejny rok ze Star Wars! "Puste słońce", drugi tom trylogii "Eskadra Alfabet", ukaże się 26 stycznia. Tego dnia zapraszamy na spotkanie on-line, podczas którego ogłosimy plan wydawniczy Star Wars na 2022 rok.

Premiery w serii "Ilustrowana klasyka"

20-01-2022

W serii „Ilustrowana klasyka” pojawiają się utwory literackie ze światowego i polskiego kanonu. Oddajemy je w utalentowane ręce polskich i zagranicznych ilustratorów, dla których zinterpretowanie na nowo klasyki jest nie tylko ciekawym wyzwaniem, ale i przygodą. Oto kolejne powieści, na widok których czytelnicy - wierzymy w to - zawołają "Chcę!".

Są już kolejne tomy z serii "Ania z Zielonego Wzgórza"

20-01-2022

Powieści Lucy Maud Montgomery z ilustracjami Any Garcii to nasz hit! Książki ukazały się w serii "Ilustrowana klasyka", w której ukazują się utwory literackie światowego i polskiego kanonu. W styczniu wydaliśmy kolejne tomy Ani