17 tom serii "Ulysses Moore"

24-05-2021

"Gonitwa bitwy" Pierdomenico Baccalario to 17 tom serii "Ulysses Moore". Data premiery zaplanowana jest na 9 czerwca. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży!

Nowe książki z okienkami już w sprzedaży

24-05-2021

"Domy owadów" Anny Milbourne i Simony Dimitri (ilustracje) oraz "Dlaczego myjemy zęby?" Katie Daynes i Marta Alvareza Miguensa (ilustracje) to nowe książki z okienkami, które trafiły w maju do sprzedaży.

Kolekcja książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars poszerza się

19-05-2021

Kolejne książki trafiły do sklepów i księgarń. Są to ciekawe zbiorki opowiadań i bajek, a także kolorowanki. Ponadto poszerzona została seria „Moja bajkowa dobranocka”.

„Księżniczki gotują” – książka kulinarna dla młodych kucharzy/kucharek i cukierników/cukierniczek

17-05-2021

Jak myślicie, czy Merida lubi pizzę? Lepsze kieszonki z jabłkami upiecze Królewna Śnieżka czy Ariel? Która z księżniczek przygotuje pudding kukurydziany? Jakie danie przygotuje dla Pascala Roszpunka?

Książki ze świata Star Wars w formie e-booków

14-05-2021

Od dzisiaj książki "Światło Jedi" i "The Mandalorian" można czytać także w formie e-booka. Obydwa tytuły dostępne są na swiatksiazki.pl.

Kolejne książki na licencjach Disneya, Marvela i Star Wars trafiły do księgarń i sklepów

13-05-2021

Wczoraj do sprzedaży trafiło dziesięć kolejnych tytułów z bohaterami Star Wars, Marvel i Disneya. To nie tylko kolorowanki, ale także naklejanki, książka kucharska czy wyszukiwanki.

Zapowiedzi książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars – maj

06-05-2021

Już za kilka dni do księgarń i sklepów trafią kolejne książki z bohaterami Disneya, a także uniwersum Marvela i Star Wars. Można je zamówić już dziś w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.