Premiera książek fabularnych ze świata Star Wars

04-05-2021

Dziś premiera dwóch powieści: „Star Wars. The Mandalorian” Joe Schreibera dla młodzieży i „Star Wars. Wielka Republika. Światło Jedi” Charlesa Soule’a dla dorosłych czytelników. To pierwsze długie fabuły wydane przez Wydawnictwo Olesiejuk na licencji Star Wars.

Wielkie Święto Księżniczek – opowiadania o odwadze i dobru

27-04-2021

Wszystkiego dobrego dla wszystkich księżniczek w Wielkim Dniu Księżniczek! Z okazji tego święta chcemy podzielić się z wami trzema opowieściami o odważnych i dobrych księżniczkach. Pod linkiem znajdziecie trzy opowiadania, w których głównymi bohaterkami są Roszpunka, Vaiana i Ariel.

Premiera "Star Wars Wielka Republika. Światło Jedi" już niebawem!

22-04-2021

Na długo przed nastaniem najwyższego porządku, przed imperium i wojnami klonów... Jedi oświetlali galaktyce drogę w Wielkiej Republice. To złota era w dziejach galaktyki. Nieustraszeni nadprzestrzenni zwiadowcy wciąż poszerzają terytorium Republiki aż do najodleglejszych gwiazd.

Zapowiedzi książek ze świata Star Wars

15-04-2021

Czy są z nami fani Star Wars? Emocje związane z wczorajszymi disneyowymi premierami nie opadają, dlatego dzisiaj przypominamy: 28 kwietnia premierę mają dwie superkolorowanki "Star Wars. The Mandalorian" dla młodszych fanów, zaś za trzy tygodnie premierę mają dwie powieści z uniwersum Gwiezdnych Wojen. "Światło Jedi" ucieszy dorosłych fanów, ale nie zapominamy o nastoletnich fanach, dla których...

"Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Tygrysie gniazdo" już w sprzedaży!

13-04-2021

To już piąta część ciekawej serii książek o Cruzie, który trafia do nietypowej szkoły, w której uczy się między innymi rozwiązywania szyfrów. Cruza oraz jego przyjaciół spotykają wciąż nowe przygody. Co tym razem ich czeka?

Pierwsze tytuły na licencji Disney, Marvel i Star Wars!

13-04-2021

Miło nam poinformować, że pierwsze tytuły z ulubionymi postaciami bajek Disneya, świata Star Wars i uniwersum Marvel trafiły do księgarń. Wśród nich znajdziecie kolekcje opowieści, naklejanki i kolorowanki.

08-04-2021

Czytelnicy czekali i my czekaliśmy! W końcu są - najnowsze książki z okienkami dla młodych fascynatów światem dotarły do nas i są już wysyłane.