Zapowiedzi - książki z okienkami

10-02-2021

W marcu ukażą się kolejne dwie książki z okienkami. Tym razem na tapet trafią takie tematy, jak biologia oraz atomy. Kolorowe książki kryją pod otwieranymi okienkami mnóstwo ciekawostek.

Dziś premiera - "Mikroby" Sarah Hull

10-02-2021

"Mikroby" to kolejna książka z okienkami z serii "Sprawdźcie sami". Dzisiaj ma swoją premierę, tym samym otwiera drzwi do niesamowitego świata drobnoustrojów.

"Misie, miśki, niedźwiadki" - wywiad z Małgorzatą Potocką

05-02-2021

Sześć ilustratorek i jedna autorka tekstu, która jest także pomysłodawczynią tego projektu. Każda z artystek prezentuje inny styl, pracuje w inny sposób. Mogłoby się wydawać, że gdzie ilustratorek sześć, tam nie ma spójności, ale wyszukiwanka „Misie, miśki, niedźwiadki” przeczy temu stwierdzeniu.

"Genealogia dla najmłodszych" - fascynująca podróż w czasie

03-02-2021

Kinga Urbańska, Karolina Szlęzak i Przemysław Jędrzejewski stworzyli wspaniałą książkę, która sprawi, że pierwsze odkrywanie przeszłości swojej rodziny, będzie jeszcze ciekawsze!

Nowe książki z okienkami w zapowiedziach na swiatksiazki.pl

27-01-2021

Kolejne trzy książki z okienkami trafiły do zapowiedzi na swiatksiazki.pl. "Mikroby" i "Atomy, cząsteczki" z serii "Sprawdźcie sami" oraz "Biologia" ukażą się w przeciągu najbliższego miesiąca.

Konkurs na Instagramie - Ania Shirley

25-01-2021

Odpowiedz na proste pytanie na naszym Instagramie i wygraj książki o Ani Shirley z podpisami ilustratorki, Any Garcii.

Dodruk książek o Ani z Zielonego Wzgórza

18-01-2021

Nasi czytelnicy bardzo o to prosili, a dział wydawniczy nie potrafił odmówić. Dlatego dodrukowujemy książki "Ania z Zielonego Wzgórza" oraz "Ania z Avonlea". Obydwie książki można zamówić już teraz w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.