"Mój dzień" - książka z okienkami dla maluchów!

18-01-2021

Jak wygląda dzień Stasia, małej myszki? Co robi w pierwszej kolejności i czy myje ząbki przed śniadaniem, czy po? Wraz z najmłodszymi czytelnikami, oglądamy Stasia w domu, w przedszkolu, widzimy, co lubi robić popołudniami i w co się bawi.

Książka z okienkami o mikrobach już w zapowiedzi!

13-01-2021

Mikroskopijnie małe. Nie widać ich, ale są wszędzie. Są dobre czy zagrażające? Jak to się dzieje, że gołe oko ich nie dostrzega? Czym różnią się pierwotniaki od wirusów? To tylko niektóre z ciekawostek, kryjących się pod okienkami najnowszej zapowiedzi Wydawnictwa Olesiejuk!

Rodzice są najważniejsi!

13-01-2021

Rodzice stoją murem za swoim dzieckiem. Są największym wsparciem w najlepszych i najgorszych momentach życia. Warto ich doceniać od najmłodszych lat.

Nowości Wydawnictwa Olesiejuk

04-12-2020

Chociaż rok powoli zbliża się do końca, my nie zwalniamy tempa. Wiemy, że to właśnie w grudniu nasi czytelnicy, a raczej rodzice naszych czytelników, potrzebują nowych, dobrych książek. Zapraszamy więc do tekstu, w którym przedstawimy najnowsze pozycje wydawnicze.

"Pogoda. Pytania i odpowiedzi" - idealna książka na jesień

20-10-2020

"Pogoda. Pytania i odpowiedzi" autorstwa Katie Daynes to idealna książka na jesień. To właśnie teraz zieleń przeistacza się w brązy i złoto, liście opadają z drzew, a kasztany świecą spomiędzy traw.

"Jak powstaje sztuka?" już w sprzedaży

15-10-2020

Wiecie, ile osób pracuje nad wystawieniem sztuki teatralnej? Ile wysiłku wymaga nakręcenie filmu? Wiecie, że dwugodzinny koncert poprzedzają dwa miesiące prób i przygotowań? Umiecie powiedzieć, jak powstają obrazy czy rzeźby?

Nowości Wydawnictwa Olesiejuk i superzapowiedź na październik

09-09-2020

Ostatni czas przyniósł kolejne wspaniałe zapowiedzi w naszym wydawnictwie. Książki z okienkami, a także kolejny tytuł z serii "Powiedz mi!". Superzapowiedź na październik zainteresuje wszystkich ciekawych świata i sztuki czytelników - małych i dużych.