Konkurs na Instagramie. Wymyśl imię dla polonistycznego słonia serii „Edukacja domowa”!

12-08-2020

W styczniu wybraliśmy imię dla matematycznego lwa - Matmik. Teraz przyszła pora, by wybrać imię dla słonika, który jest motywem przewodnim w książkach do edukacji domowej z języka polskiego. W związku z tym zapraszamy na Instagrama na konkurs!

Nowe książki Basi Szymanek trafiły do księgarń i sklepów

04-08-2020

Do książki "Wiem, jak mówić nie! Moje supermoce" Basi Szymanek z ilustracjami Magdy Piesty, dołączyły dwa kolejne tytuły. Tym razem z naszymi młodymi czytelnikami pouczymy się o manierach i o higienie.

Książki do języka polskiego z serii "Edukacja domowa" Katarzyny Trojańskiej już w sprzedaży!

04-08-2020

Do księgarń i sklepów trafiły kolejne książki z serii "Edukacja domowa" Katarzyny Trojańskiej. Dzieci w wieku od 4 do 6 lat mogą zacząć mierzyć się z językiem polskim w zaciszu domowym.

"Pierwiastki są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" już w sprzedaży!

04-08-2020

Od wczoraj można kupić kolejna książka z serii wyszukiwanek "Tu i tam: szukam!" autorstwa Basi Szymanek, ilustrowane przez Ewę Podleś. Tym razem autorki wzięły na warsztat pierwiastki!

Wywiad z Katarzyną Trojańską, autorką książek do edukacji domowej.

28-07-2020

Nasi czytelnicy oraz ich rodzice bez reszty pokochali Katarzynę Trojańską w styczniu, kiedy do księgarń trafiły pierwsze książki z serii "Edukacja domowa". Było to dziewięć książek do matematyki dla dzieci w wieku od 0 do 9 lat. 3 sierpnia ukażą się kolejne książki z tej serii, tym razem do języka polskiego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Podpytaliśmy autorkę o nowe książki, naukę w czasie...

Kolejne książki z serii "Edukacja domowa" w zapowiedziach

23-07-2020

3 sierpnia do sklepów trafią trzy książki z serii "Edukacja domowa" autorstwa Katarzyny Trojańskiej z ilustracjami Natalii Berlik. Tym razem będą to książki do nauki języka polskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat.

"Pierwiastki są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Basi Szymanek z ilustracjami Ewy Podleś...

22-07-2020

3 sierpnia pojawi się kolejna książka z serii wyszukiwanek "Tu i tam: szukam!" autorstwa Basi Szymanek, ilustrowane przez Ewę Podleś. Tym razem nasi młodzi czytelnicy będą szukać pierwiastków!