Wesołych Świąt!

11-04-2020

W tym wyjątkowym czasie, pragniemy złożyć naszym czytelnikom najlepsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Wielkanocy.

Książka o koronawirusie w formie animacji, czyta Magdalena Gościmska

31-03-2020

Już znacie książkę o koronawirusie, dedykowaną dzieciom. We wcześniejszym artykule mogliście ją pobrać całkowicie za darmo i to się nie zmienia. Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce animację wraz z lektorem, który czyta całą książkę.

Darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci

25-03-2020

Kochani! Bardzo miło oddać w Wasze ręce darmową książkę elektroniczną, którą stworzyło wiele wspaniałych osób całkowicie za darmo. Nie myli Was wzrok - zilustrowała ją Ewa Podleś, którą znacie z naszych książeczek. My także wsparliśmy to przedsięwzięcie i teraz przekazujemy jego owoc Wam.

Strony z "Matematyki i..." serii "Edukacja domowa" do darmowego pobrania!

19-03-2020

Wiemy, że spędzacie teraz czas w dom ze swoimi dziećmi. My chcemy umilić Wam ten czas, ale też chcemy byście #zostaliwdomu. Dlatego udostępniamy kilka stron do samodzielnego wydruku z serii „Edukacja domowa”.

"Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" już w księgarniach!

17-03-2020

Najnowsza wyszukiwanka o bakteriach trafiła do sklepów i księgarń. Pojawiła się też pierwsza recenzja. Emka Kowalska z obibooki.pl napisała kilka słów o książce Basi Szymanek i Ewy Podleś.

Książki, które umilą Twojemu dziecku najbliższe dwa tygodnie

13-03-2020

Przed nami, a głównie przed Wami, rodzice, moment, kiedy dzieci spędzą dużo czasu w domu. Pragnąc Was wesprzeć, stworzyliśmy krótki poradnik, jakie książki naszego wydawnictwa możecie podrzucić małym molom książkowym, aby nie nudziły się jak mopsy! Mamy nadzieję, że umilimy Wam ten trudny czas, w którym najważniejsze jest zadbanie o siebie i swoich bliskich.

"Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Basi Szymanek trafi do księgarń 16 marca

13-03-2020

W poniedziałek do księgarń i sklepów trafi książka Basi Szymanek, ilustrowana przez Ewę Podleś "Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Dzięki tej książeczce dzieci nie tylko poznają bakterie, poćwiczą spostrzegawczość, lecz także zapamiętają, jak ważne jest dbanie o higienę.