Nareszcie! Będziemy na Warszawskich Targach Książki 2021

07.09.2021

Prawdopodobnie na żadną inną edycję Warszawskich Targów Książki nie czekaliśmy tak jak na tegoroczną. Stęsknieni spotkań, rozmów o książkach, dobrej czytelniczej energii... Czekamy na Was przed Pałacem Kultury i Nauki, od 9 do 12 września (stoisko 1/D).

Szukajcie nas przed głównym wejściem do PKiN (namiot D). Nasze książki - i nas - znajdziecie na stoisku Księgarń Świat Książki (1/D). Mnóstwo nowości, bestsellerów, niespodzianek i atrakcji dla dzieci... w każdym wieku.


Na tegorocznych Targach będziemy świętować 95. urodziny Kubusia. Dlatego zapraszamy Was na małe co nieco (będą nagrody!):

URODZINOWE ZDJĘCIE Z KUBUSIEM

Przy wejściach na stoisko Księgarń Świat Książki znajdziecie portret Kubusia w urodzinowej odsłonie. To idealne miejsce, by zrobić sobie zdjęcie... Oczywiście z Kubusiem.

Jeśli chcecie wygrać książkę (z Kubusiem w roli głównej), opublikujcie zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych (na FB i IG) i oznaczcie je hasztagami:
#95urodzinyKubusia #wydawnictwoolesiejuk

Każdego dnia targowego wybierzemy najsympatyczniejszy portret z Kubusiem i nagrodzimy jego autora lub autorkę książką "Ulubione historie. Disney Kubuś i przyjaciele".

 

KONKURS "NARYSUJ PRZYJĘCIE URODZINOWE KUBUSIA"

Jeśli 95 urodziny, to koniecznie przyjęcie z przyjaciółmi. Kto przybędzie zaśpiewać Kubusiowi "Sto lat"? Co będzie na urodzinowym torcie? Puśćcie wodze fantazji i narysujcie przyjęcie Kubusia.

Technika dowolna, format A4.


Na gotowe rysunki czekamy od piątku do niedzieli na stoisku Księgarń Świat Książki.
Najciekawsze prace nagrodzimy książką "Ulubione historie. Disney Kubuś i przyjaciele" (nagroda gówna) oraz zestawem "Czytanki naklejanki. Szukamy Krzysia" i "Jak widzę świat... Kubuś okazuje życzliwość" (trzy wyróżnienia).

  • Rozwiązanie konkursu ogłosimy na naszych profilach na Facebooku i Instagramie (skontaktujemy się z nagrodzonymi osobami).

 Regulamin konkursu "Narysuj przyjęcie urodzinowe Kubusia"

TWOJA PRZYPINKA Z KUBUSIEM
Na stronie www.wydawnictwoolesiejuk.pl znajdziecie kolorowankę z Kubusiem. Wydrukujcie ją (nie zmieniajcie proporcji), a następnie pokolorujcie. Z gotowym rysunkiem przyjdźcie na nasze stoisko, a my zrobimy dla Was przypinkę z Kubusiem.
Na chętnych na przypinki czekamy w sobotę od godz. 12 do 18 lub do wyczerpania przypinkowych zapasów (przygotowaliśmy sto sztuk).

Wzór kolorowanki do wydrukowania.

"STO LAT" Z OKAZJI 95 URODZIN KUBUSIA
Wpadnij na nasze stoisko i zaśpiewaj solenizantowi "Sto lat". Pierwszych dziesięciu odważnych otrzyma od nas po jednym egzemplarzu książki "Moja bajkowa dobranocka. Szukamy Krzysia!".

  • Na śpiewanie "Sto lat" zapraszamy w niedzielę od godz. 11 do 16.

 


UWAGA! To nie koniec atrakcji! Na stoisko Księgarń Świat Książki zapraszamy też fanów uniwersum Star Wars. Sprawdźcie swoją wiedzę!

 

30 PYTAŃ = 30 KSIĄŻEK "STAR WARS", CZYLI MOC JEST SILNA WE MNIE

  • Przyjdźcie w sobotę lub w niedzielę na stoisko Księgarń Świat Książki.
  • Znajdźcie Patrycję (poznacie ją niewątpliwie)
  • Powiedzcie hasło: „Moc jest silna we mnie”
  • Odpowiedzcie na jedno pytanie dotyczące świata Star Wars i wygrajcie losową książkę Star Wars wydaną przez Wydawnictwo Olesiejuk (będącą na stanie stoiska targowego).
  • Jeśli chcecie wskazać książkę, którą zabierzecie do domu, odpowiedzcie na dodatkowe, trudniejsze pytanie (jeśli nie odpowiecie, i tak dostaniecie książkę, ale nie można jej samodzielnie wybrać).


Codziennie książkę może wygrać 15 osób.

Jeżeli odpowiedź na pytanie będzie błędna, zostaje ona w puli pytań dla kolejnych osób.

<- Back to: Wiadomości