Zabawy na wakacje

12.07.2018

Z książkami Wydawnictwa Olesiejuk nie ma miejsca na nudę! Nawet w ulewne dni podczas wakacji! Oto część z naszych propozycji:

Bardzo wielka księga labiryntów, zagadek i testów - Ta książka aż kipi od labiryntów, dowcipnych testów i przewrotnych zagadek. Baw się i koloruj - 176 stron zagadek, ukrytych w rysunkach szczegółów do odkrycia i obrazków do kolorowania.

Mapy. Blok z łamigłówkami – To wyzwanie dla miłośników ciekawych łamigłówek i zagadek. Na 30 odrywanych kartach formatu A3 znajdziecie fascynujące zadania do rozwiązania. Każda strona to także osobna, zabawnie zilustrowana scenka.


Klub małych podróżników w czasie. Historia Polski – Zapraszamy w podróż wehikułem czasu w przeszłość Polski! Blok do kolorowania z zadaniami i naklejkami. Zabawne ilustracje i krótkie opisy najważniejszych wydarzeń - od najdawniejszych po nieodległe od współczesności – przybliżą Wam dzieje naszej ojczyzny, a mapy ukażą, jak zmieniały się granice Polski. Ciekawe zadania z pewnością w niejednym młodym czytelniku rozbudzą pasję historyka.

Klub małych podróżników. Podróże dookoła Polski – Zapraszamy w podróż dookoła Polski! Blok z zadaniami i naklejkami. Zawiera zabawnie ilustrowane mapy Polski z podziałem na regiony, województwa, uwidaczniające najważniejsze miasta oraz mapy poszczególnych regionów. 

Rozwiązując proste zadania, kolorując, uzupełniając mapy odpowiednimi naklejkami, poznacie geografię, przyrodę i wiele ciekawostek związanych z różnymi zakątkami naszego kraju. 

Supernaklejki. Świat przygód – Wyrusz w pełną przygód podróż i zostań prawdziwym odkrywcą! Poznaj tajemniczy świat zwierząt, roślin i zabytków cywilizacji! Zajrzyj też w otchłanie kosmosu – masz do wyboru ponad 500 naklejek!

Letnie zadania do kolorowania – Znajdziecie tu ponad 400 zadań, które umilą wakacyjne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów – uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość. 

<- Back to: Wiadomości