Nowe książki Basi Szymanek trafiły do księgarń i sklepów

04.08.2020

Do książki "Wiem, jak mówić nie! Moje supermoce" Basi Szymanek z ilustracjami Magdy Piesty, dołączyły dwa kolejne tytuły. Tym razem z naszymi młodymi czytelnikami pouczymy się o manierach i o higienie.

"Wiem, jak grzecznym być! Moja superwiedza o manierach" to wierszyk z refrenem, który pokaże maluchom, jak dobre maniery sprawiają, że dobrze nam się żyje. Oryginalne ilustracje Magdy Piesty pomogą dzieciom w przyswajaniu praktycznej wiedzy.

 

Książkę można zamówić na >>swiatksiazki.pl<<

 

 

"Wiem, jak dbać o higienę! Moje supermoce" to wierszyk z refrenem, w przyjemny sposób uczący dzieci właściwych zachowań. Kiedy myć rączki, jak zachowywać się na dworze i o czym pamiętać przed snem? Oryginalne ilustracje Magdy Piesty pomogą dzieciom w przyswajaniu praktycznej wiedzy.

 

Książkę można zamówić na >>swiatksiazki.pl<<

 

 

"Wiem, jak mówić nie! Moje supermoce" to bajecznie zilustrowany wierszyk z powtarzającym się refrenem, który pozwoli odkryć dziecku jego supermoce! Jak się zachowywać na dworze? Czy należy przyjmować prezenty od nieznajomych? Jak w razie potrzeby wezwać pomoc? I komu zawsze, ale to zawsze mówić o nietypowych sytuacjach? To wszystko łatwo będzie przedszkolakowi zapamiętać dzięki tej książeczce!

 

Książkę można zamówić na >>swiatksiazki.pl<<

<- Back to: Wiadomości