Zapowiedzi książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars – kwiecień i początek maja

30.03.2021

W kwietniu i na początku maja do księgarń trafią nasze pierwsze książki na licencjach Disney, Star Wars oraz Marvel. Będą to serie książek aktywizujących, a także powieści dla dorosłych i młodzieży.

W kwietniu, w ramach disneyowskiej oferty, ukażą się między innymi serie:

"Moja bajkowa dobranocka" idealna do wspólnego czytania przed snem lub spędzania wspólnych chwil rodziców z dziećmi. Bajki dedykowane są dzieciom od 2 lat.

"Czytanki naklejanki" to ilustrowane opowiadania o przygodach bohaterów ze świata Disneya, zawierające dodatkowo 30 naklejek, które służą do uzupełnienia tekstu. Książeczki przeznaczone są dzieciom od 3 lat.

"Moje pierwsze bajki" to zbiór bogato ilustrowanych sześciu krótkich opowieści z ulubionymi bohaterami filmów Disneya. Ta seria także dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia.

Ponadto ukażą się również trzy książki inspirowane najnowszą animacją „Raya i ostatni smok” opowiadającą o niezwykle odważnej wojowniczce próbującej uratować swoje królestwo.

Dla młodszych fanów Marvela i Star Wars szykujemy maxikolorowanki i superkolorowanki.

Początek maja będzie należał do Gwiezdnych Wojen. 4 maja ukażą się długo wyczekiwane premiery:

„The Mandalorian” dla młodzieży oraz „Światło Jedi” – powieść dla dorosłych, pierwsza pozycja z zupełnie nowej serii Wielka Republika.


Książki dostępne są na swiatksiazki.pl >>KLIK<<

<- Back to: Wiadomości