Nowa powieść „Star Wars Wielka Republika. Próba odwagi” w zapowiedziach

02-06-2021

Już niebawem, bo 16 czerwca, ukaże się kolejna powieść z serii Star Wars Wielka Republika. Będzie to książka skierowana do młodych czytelników, którzy już samodzielnie czytają i jednocześnie są fanami świata, w którym ładu pilnują rycerze Jedi.

Dzień Dziecka - życzenia

01-06-2021

W tym wyjątkowym dniu Wydawnictwo Olesiejuk pragnie złożyć wszystkim dzieciom - tym małym i tym dorosłym - najszczersze życzenia.

17 tom serii "Ulysses Moore"

24-05-2021

"Gonitwa bitwy" Pierdomenico Baccalario to 17 tom serii "Ulysses Moore". Data premiery zaplanowana jest na 9 czerwca. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży!

Nowe książki z okienkami już w sprzedaży

24-05-2021

"Domy owadów" Anny Milbourne i Simony Dimitri (ilustracje) oraz "Dlaczego myjemy zęby?" Katie Daynes i Marta Alvareza Miguensa (ilustracje) to nowe książki z okienkami, które trafiły w maju do sprzedaży.

Kolekcja książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars poszerza się

19-05-2021

Kolejne książki trafiły do sklepów i księgarń. Są to ciekawe zbiorki opowiadań i bajek, a także kolorowanki. Ponadto poszerzona została seria „Moja bajkowa dobranocka”.

„Księżniczki gotują” – książka kulinarna dla młodych kucharzy/kucharek i cukierników/cukierniczek

17-05-2021

Jak myślicie, czy Merida lubi pizzę? Lepsze kieszonki z jabłkami upiecze Królewna Śnieżka czy Ariel? Która z księżniczek przygotuje pudding kukurydziany? Jakie danie przygotuje dla Pascala Roszpunka?

Książki ze świata Star Wars w formie e-booków

14-05-2021

Od dzisiaj książki "Światło Jedi" i "The Mandalorian" można czytać także w formie e-booka. Obydwa tytuły dostępne są na swiatksiazki.pl.

Znajdź nas na: