"Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery

19-12-2019

To nowe wydanie ukochanej przez pokolenia Ani - marzycielki, niepoprawnej optymistki, barwnego ptaka dziecięcej wyobraźni. Ania Shirley trafia na Zielone Wzgórze w wieku 11 lat. Opowieść została okraszona pięknymi ilustracjami, od których ciężko oderwać wzrok.

"Dinozaury i inne pradawne zwierzęta" Jan Sovak

19-12-2019

"Strony moich książek dzięki ilustracjom Jana Sovaka zapełniły się nie tylko najnowszymi osiągnięciami nauku, ale także pięknem. Myślę, że u żadnego artysty na świecie nie znajdziemy równie fascynującego połączenia klasycznej sztuki, współczesnego stanu wiedzy naukowej i tak charakterystycznego ładunku emocjonalnego" - tak o autorze książki mówi Don Lessem, doradca naukowy filmu "Park Jurajski".

"Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Podwójna Helisa" już w sprzedaży!

13-12-2019

"Podwójna Helisa" to trzecia część serii "Explorer Academy: Akademia Odkrywców". Tym razem Cruz, Salor, Emmeth i Bryndis wybiorą się w najbardziej tajemnicze miejsca z tych, które mieli okazję już odwiedzić, by odnaleźć trzecią część receptury.

Konkurs "Worek Mikołaja z książkami Wydawnictwa Olesiejuk na Facebooku i Instagramie"

12-12-2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku i Instagramie. Do wygrania zestaw książek naszego wydawnictwa. Wystarczy być obserwatorem naszych profilów i w komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Seria "Magiczne Święta"

03-12-2019

To seria czterech książeczek o tematyce świątecznej dla młodych czytelników. Urocze, zabawnie zilustrowane wierszyki Urszuli Kozłowskiej, które tworzą tę wyjątkową serię, umilą najmłodszym czas oczekiwania na najpiękniejsze święta roku.

Seria "Powiedz mi!"

03-12-2019

Seria książek „Powiedz mi!” to książki na spirali z usztywnianymi stronicami. Każda z książek zawiera ponad 200 odpowiedzi na pytania, dzięki którym najmłodsi mogą poznawać otaczający ich świat. Książki podzielone są na działy tematyczne, a piękne ilustracje zachęcają do zagłębiania się w treści i odkrywania nowych faktów.

Książka z okienkami "Pierwiastki wokół nas"

03-12-2019

Dodruk "Pierwiastków wokół nas" trafił do księgarń i sklepów. Z książki dowiesz się, czym jest układ okresowy pierwiastków, jak z niego korzystać, a także które pierwiastki bomblują i huczą!

Znajdź nas na: