Książki ze świata Star Wars w formie e-booków

14-05-2021

Od dzisiaj książki "Światło Jedi" i "The Mandalorian" można czytać także w formie e-booka. Obydwa tytuły dostępne są na swiatksiazki.pl.

Kolejne książki na licencjach Disneya, Marvela i Star Wars trafiły do księgarń i sklepów

13-05-2021

Wczoraj do sprzedaży trafiło dziesięć kolejnych tytułów z bohaterami Star Wars, Marvel i Disneya. To nie tylko kolorowanki, ale także naklejanki, książka kucharska czy wyszukiwanki.

Zapowiedzi książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars – maj

06-05-2021

Już za kilka dni do księgarń i sklepów trafią kolejne książki z bohaterami Disneya, a także uniwersum Marvela i Star Wars. Można je zamówić już dziś w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.

Premiera książek fabularnych ze świata Star Wars

04-05-2021

Dziś premiera dwóch powieści: „Star Wars. The Mandalorian” Joe Schreibera dla młodzieży i „Star Wars. Wielka Republika. Światło Jedi” Charlesa Soule’a dla dorosłych czytelników. To pierwsze długie fabuły wydane przez Wydawnictwo Olesiejuk na licencji Star Wars.

Wielkie Święto Księżniczek – opowiadania o odwadze i dobru

27-04-2021

Wszystkiego dobrego dla wszystkich księżniczek w Wielkim Dniu Księżniczek! Z okazji tego święta chcemy podzielić się z wami trzema opowieściami o odważnych i dobrych księżniczkach. Pod linkiem znajdziecie trzy opowiadania, w których głównymi bohaterkami są Roszpunka, Vaiana i Ariel.

Premiera "Star Wars Wielka Republika. Światło Jedi" już niebawem!

22-04-2021

Na długo przed nastaniem najwyższego porządku, przed imperium i wojnami klonów... Jedi oświetlali galaktyce drogę w Wielkiej Republice. To złota era w dziejach galaktyki. Nieustraszeni nadprzestrzenni zwiadowcy wciąż poszerzają terytorium Republiki aż do najodleglejszych gwiazd.

Zapowiedzi książek ze świata Star Wars

15-04-2021

Czy są z nami fani Star Wars? Emocje związane z wczorajszymi disneyowymi premierami nie opadają, dlatego dzisiaj przypominamy: 28 kwietnia premierę mają dwie superkolorowanki "Star Wars. The Mandalorian" dla młodszych fanów, zaś za trzy tygodnie premierę mają dwie powieści z uniwersum Gwiezdnych Wojen. "Światło Jedi" ucieszy dorosłych fanów, ale nie zapominamy o nastoletnich fanach, dla których...

Znajdź nas na: