Pierwsze tytuły na licencji Disney, Marvel i Star Wars!

13-04-2021

Miło nam poinformować, że pierwsze tytuły z ulubionymi postaciami bajek Disneya, świata Star Wars i uniwersum Marvel trafiły do księgarń. Wśród nich znajdziecie kolekcje opowieści, naklejanki i kolorowanki.

08-04-2021

Czytelnicy czekali i my czekaliśmy! W końcu są - najnowsze książki z okienkami dla młodych fascynatów światem dotarły do nas i są już wysyłane.

Życzenia Świąteczne

02-04-2021

W nadchodzących Świętach pragniemy życzyć spokoju, miłości i cierpliwości. Ostatni rok przekonał nas, że mamy wokół siebie wspaniałych ludzi, z którymi nawet w trudnych sytuacjach, możemy zdziałać wiele!

Książki ze świata Star Wars – format powieści dla dorosłych

01-04-2021

Wspaniałe wiadomości dla fanów Star Wars! Powieści dla dorosłych będą wydawane w formacie pasującym do książek wydanych przez poprzednich wydawców.

Zapowiedzi książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars – kwiecień i początek maja

30-03-2021

W kwietniu i na początku maja do księgarń trafią nasze pierwsze książki na licencjach Disney, Star Wars oraz Marvel. Będą to serie książek aktywizujących, a także powieści dla dorosłych i młodzieży.

Piąta część serii "Explorer Academy: Akademia Odkrywców" w zapowiedziach

24-03-2021

Zabytkowy kompleks klasztorny w Himalajach, ze swoimi malowniczymi widokami, kolorowymi flagami modlitewnymi i niesamowitymi świątyniami, od wieków był celem wypraw turystów, poszukiwaczy przygód, historyków i odkrywców. Ale dla Cruza Coronado to, co znajduje się na górze, jest znacznie ważniejsze…

Niebawem, nakładem naszego wydawnictwa, ukażą się książki oparte na licencjach Disney, Lucasfilm i...

04-03-2021

Zadbamy o wszystkich czytelników – dzieci, młodzież i dorosłych. Mamy w planach wydanie ilustrowanych opowiadań i bajek, beletrystki dla nastolatków i dorosłych (będą to niekiedy mroczne powieści) oraz wyjątkowe encyklopedie i albumy kolekcjonerskie (to szczególny ukłon w stronę fanów uniwersum Marvela i Star Wars).

Znajdź nas na: