Nowe książki z okienkami w zapowiedziach na swiatksiazki.pl

27-01-2021

Kolejne trzy książki z okienkami trafiły do zapowiedzi na swiatksiazki.pl. "Mikroby" i "Atomy, cząsteczki" z serii "Sprawdźcie sami" oraz "Biologia" ukażą się w przeciągu najbliższego miesiąca.

Konkurs na Instagramie - Ania Shirley

25-01-2021

Odpowiedz na proste pytanie na naszym Instagramie i wygraj książki o Ani Shirley z podpisami ilustratorki, Any Garcii.

Dodruk książek o Ani z Zielonego Wzgórza

18-01-2021

Nasi czytelnicy bardzo o to prosili, a dział wydawniczy nie potrafił odmówić. Dlatego dodrukowujemy książki "Ania z Zielonego Wzgórza" oraz "Ania z Avonlea". Obydwie książki można zamówić już teraz w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.

"Mój dzień" - książka z okienkami dla maluchów!

18-01-2021

Jak wygląda dzień Stasia, małej myszki? Co robi w pierwszej kolejności i czy myje ząbki przed śniadaniem, czy po? Wraz z najmłodszymi czytelnikami, oglądamy Stasia w domu, w przedszkolu, widzimy, co lubi robić popołudniami i w co się bawi.

Książka z okienkami o mikrobach już w zapowiedzi!

13-01-2021

Mikroskopijnie małe. Nie widać ich, ale są wszędzie. Są dobre czy zagrażające? Jak to się dzieje, że gołe oko ich nie dostrzega? Czym różnią się pierwotniaki od wirusów? To tylko niektóre z ciekawostek, kryjących się pod okienkami najnowszej zapowiedzi Wydawnictwa Olesiejuk!

Rodzice są najważniejsi!

13-01-2021

Rodzice stoją murem za swoim dzieckiem. Są największym wsparciem w najlepszych i najgorszych momentach życia. Warto ich doceniać od najmłodszych lat.

Nowości Wydawnictwa Olesiejuk

04-12-2020

Chociaż rok powoli zbliża się do końca, my nie zwalniamy tempa. Wiemy, że to właśnie w grudniu nasi czytelnicy, a raczej rodzice naszych czytelników, potrzebują nowych, dobrych książek. Zapraszamy więc do tekstu, w którym przedstawimy najnowsze pozycje wydawnicze.

Znajdź nas na: