"Już to potrafię! Na nocniczku"

29-01-2020

Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić.

"Poznajmy się... Koala to nie miś" i "Poznajmy się... Kangur, symbol Australii" Małgorzaty...

29-01-2020

Małgorzata Zdziechowska zamyka styczeń dwiema książkami, które nie tylko uszczęśliwią naszych małych odkrywców, ale także pomogą zwierzętom, które ucierpiały w pożarach w Australii. Zdecydowaliśmy się pomóc ośrodkowi Kangaloola, któremu przekażemy część dochodów ze sprzedaży obydwu książek.

"Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery

29-01-2020

"Mały Książę" to niezwykłe arcydzieło literatury światowej, które stało się ulubioną lekturą wielu pokoleń dzieci i dorosłych na całym świecie. Zostało przetłumaczone na dwieście pięćdziesiąt trzy języki i dialekty i wydane w milionach egzemplarzy.

"Wiem, jak mówić nie! Moje supermoce Basi Szymanek

24-01-2020

Bajecznie zilustrowany wierszyk z powtarzającym się refrenem, który pozwoli odkryć dziecku jego supermoce! Jak się zachowywać na dworze? Czy należy przyjmować prezenty od nieznajomych? Jak w razie potrzeby wezwać pomoc?

"National Geographic Channel. StarTalk z Neilem deGrasse’em Tysonem"

22-01-2020

Wyrusz w niezwykłą podróż i odkrywaj tajemnice wszechświata! Kiedy osiedlimy się na Marsie? Czy będziemy w stanie powstrzymać skutki zmian klimatu? Dlaczego się zakochujemy? Amerykański astrofizyk Neil deGrasse Tyson, który od 2009 r. prowadzi cotygodniową audycję radiową StarTalk, przybliża tajniki wiedzy o kosmosie. Razem z grupą błyskotliwych luminarzy ze świata nauki i kultury omawia wiele...

"Hotel dla owadów"

22-01-2020

Małe i delikatne owady łatwo przeoczyć, gdy krzątają się w ogrodzie… A szkoda! Ich życie jest naprawdę fascynujące. Jak to możliwe, że ważka unosi się w powietrzu, skoro prawie nie macha skrzydłami? Dlaczego inne robaczki nie lubią pryszczela lekarskiego? Jak długo śpią mrówki?

Matematyka na podstawie życia. jak skutecznie i przyjemnie nauczyć dziecko liczyć? W domu!

20-01-2020

Seria Edukacja domowa. Matematyka przygotowana jest z myślą o kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji matematycznych dziecka w zależności od jego wieku. Świat bliski dziecku nadal jest najlepszym środowiskiem edukacyjnym. Łatwiej przecież zrozumieć wiedzę wyniesioną z codziennego życia, osadzoną w rzeczywistych realiach.

Znajdź nas na: