Matematyka z serii "Edukacja domowa" już w sprzedaży!

15-01-2020

Pierwsze książki z serii "Edukacja domowa" trafiły do księgarń 15 stycznia. Jest to dziewięć pozycji do nauki matematyki dla przedziału wieku 0-9 lat. Uczymy dzieci matematyki przyjemnie, życiowo i skutecznie!

"Kochane wierszyki" Danuta Gellnerowa, Dorota Szoblik (ilustr.)

15-01-2020

Urocza książeczka z pełnymi humoru i ciepła wierszykami o łakomym kotku, niesfornym kaczorku, lisku liczykrupce i wielu innych zwierzątkach. Wszystkie wierszyki zostały wybrane przez córkę autorki, również poetkę, Dorotę Gellner.

"Usypianki dla najmłodszych"

15-01-2020

Usypianie maluszka jest idealną okazją do wzmacniania szczególnej więzi łączącej go z rodzicem, a ten zbiór najpiękniejszych polskich kołysanek i wierszy sprawi, że będzie to też wyjątkowy moment każdego wieczoru. Uroczo zilustrowane, nastrojowe usypianki, śpiewane lub czytane na dobranoc przez mamę bądź tatę, pozwolą dziecku wyciszyć się po pełnym wrażeń dniu i zapaść w spokojny sen.

"Świat bez tajemnic. Encyklopedia Gospodarstwo"

15-01-2020

Książka przybliża najmłodszym życie na wsi i prace, które wykonuje się w gospodarstwie. Dzieci znajdą w niej: krótkie wprowadzenie do każdego działu, proste teksty związane z tematem, wyczerpujące odpowiedzi, duże ilustracje i rysunki z opisami, ramkę „Baw się”.

"Opowiadania dla dziewczynek"

15-01-2020

Zbiorek zawiera cztery historie będące adaptacjami znanych powieści dla dziewczynek: "Tajemniczy ogród", "Pollyanna", "Heidi", "Ania z Zielonego Wzgórza".

"Opowiadania dla chłopców"

15-01-2020

Zbiorek zawiera cztery historie będące adaptacjami znanych powieści dla chłopców: "Wyspa skarbów", "W 80 dni dookoła świata", "Biały Kieł", "Chłopcy z Placu Broni".

Matematyka z serii "Edukacja domowa" trafiła dziś do księgarń!

15-01-2020

Pierwsze książki z serii "Edukacja domowa" trafiły do księgarń 15 stycznia. Jest to dziewięć pozycji do nauki matematyki dla przedziału wieku 0-9 lat.

Znajdź nas na: