Konkurs na fanpage'u facebookowym!

03-06-2020

Od 3 do 8 czerwca można wziąć udział w konkursie facebookowym. Główną nagrodą jest zestaw czterech książek z serii "Explorer Academy: Akademia Odkrywców". Przewidziane są także dwie nagrody w ramach wyróżnień.

Kolejna, już czwarta, część Explorer Academy trafiła do księgarń!

02-06-2020

"Explorer Academy: Akademia Odkrywców. Wydmy Gwiaździste" to czwarta część kultowej serii dla młodzieży, opowiadająca o przygodach Cruza. Jakie przygody czekają go w "Wydmach Gwiaździstych"? Przekonajcie się sami!

Gra na Dzień Matki od Katarzyny Trojańskiej i Natalii Berlik i życzenia z okazji Dnia Matki

26-05-2020

W tym wpisie znajdziecie wspaniałą grę, którą na ten wyjątkowy dzień przygotowały autorka oraz ilustratorka książek do matematyki z serii "Edukacja domowa". Wystarczy pobrać pliki, wydrukować, wyciąć, skleić i bawić się!

"Po co jest nocnik?" od dziś do kupienia w sklepach i księgarniach!

20-05-2020

To kolejna książka z serii książeczek z okienkami dla maluchów. Z tej samej serii ukazały się takie tytuły, jak "Co to jest księżyc?", "Co to jest sen?" czy "Skąd się biorą dzieci?"

Konkurs na Instagramie!

15-05-2020

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać zestaw książek "Po co jest nocnik?" oraz "Co to jest księżyc?". Konkurs trwa do wtorku 19 maja!

"Masz tę moc!" w wersji papierowej! Dochód przekazujemy na sprzęt ochronny dla szpitali!

27-04-2020

Stało się! Nasza elektroniczna książka "Masz tę moc", którą możecie czytać w języku polskim i angielskim w Internecie oraz oglądać na YouTube w wersji animowanej, doczekała się wydania papierowego. Honorarium autorskie oraz zysk wydawnictwa ze sprzedaży książki przekazujemy na zakup przyłbic dla szpitali!

Zapowiedź - "Podróże Doktora Dolittle" Hugh Lofting

24-04-2020

Któż nie chciał rozumieć się ze zwierzętami tak, jak rozumiał się z nimi Doktor Dolittle? Wspaniałe opowieści o relacji człowieka i zwierząt w nowym wydaniu niebawem doczekają się drugiej części.

Znajdź nas na: