"Atlas obrazkowy" z ilustracjami Steve'a Evansa

02-02-2020

Bogato ilustrowany atlas, który zabierze dzieci w niesamowitą podróż dookoła świata. Najmłodsi globtroterzy podczas swej wyprawy odkryją bogactwo krajobrazów, rozmaitość świata zwierzęcego oraz poznają wiele ciekawostek związanych z życiem ludzi w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej.

"Rozkładany Układ Słoneczny" Sam Smith

02-02-2020

Rozłóż strony tej książki, by przyjrzeć się z bliska naszemu Układowi Słonecznemu i poznać ciekawostki o tworzących go planetach, ich księżycach oraz sondach kosmicznych i innych urządzeniach, dzięki którym możemy badać tajemnice wszechświata.

Pory roku i pogoda. Książka z okienkami

02-02-2020

Ta urocza książeczka pomoże dziecku w poznawaniu pór roku i związanych z nimi zmian w pogodzie. Na malucha czeka ponad 80 okienek do otwierania i mnóstwo szczegółów w scenkach przedstawionych na ilustracjach.

"Prawdziwe łamigłówki do łamania główki"

02-02-2020

Obszerny zbiór zadań – trudniejszych i łatwiejszych – dla uczniów w różnym wieku. Dzieci zmierza się w nim m.in. ze zgadywankami, ćwiczeniami na spostrzegawczość, labiryntami, krzyżówkami czy szyframi do rozwikłania. Przed nimi godziny wspaniałej i rozwijającej zabawy!

"Już to potrafię! Na nocniczku"

29-01-2020

Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić.

"Poznajmy się... Koala to nie miś" i "Poznajmy się... Kangur, symbol Australii" Małgorzaty...

29-01-2020

Małgorzata Zdziechowska zamyka styczeń dwiema książkami, które nie tylko uszczęśliwią naszych małych odkrywców, ale także pomogą zwierzętom, które ucierpiały w pożarach w Australii. Zdecydowaliśmy się pomóc ośrodkowi Kangaloola, któremu przekażemy część dochodów ze sprzedaży obydwu książek.

"Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery

29-01-2020

"Mały Książę" to niezwykłe arcydzieło literatury światowej, które stało się ulubioną lekturą wielu pokoleń dzieci i dorosłych na całym świecie. Zostało przetłumaczone na dwieście pięćdziesiąt trzy języki i dialekty i wydane w milionach egzemplarzy.

Znajdź nas na: