"Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" już w księgarniach!

17-03-2020

Najnowsza wyszukiwanka o bakteriach trafiła do sklepów i księgarń. Pojawiła się też pierwsza recenzja. Emka Kowalska z obibooki.pl napisała kilka słów o książce Basi Szymanek i Ewy Podleś.

Książki, które umilą Twojemu dziecku najbliższe dwa tygodnie

13-03-2020

Przed nami, a głównie przed Wami, rodzice, moment, kiedy dzieci spędzą dużo czasu w domu. Pragnąc Was wesprzeć, stworzyliśmy krótki poradnik, jakie książki naszego wydawnictwa możecie podrzucić małym molom książkowym, aby nie nudziły się jak mopsy! Mamy nadzieję, że umilimy Wam ten trudny czas, w którym najważniejsze jest zadbanie o siebie i swoich bliskich.

"Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Basi Szymanek trafi do księgarń 16 marca

13-03-2020

W poniedziałek do księgarń i sklepów trafi książka Basi Szymanek, ilustrowana przez Ewę Podleś "Bakterie są wszędzie... ale czy potrafisz je znaleźć?" Dzięki tej książeczce dzieci nie tylko poznają bakterie, poćwiczą spostrzegawczość, lecz także zapamiętają, jak ważne jest dbanie o higienę.

"Motyle, robaki i inne pełzaki. Książka z okienkami" Emily Bone w sprzedaży!

13-03-2020

To kolejna książka jednej z najbardziej uwielbianych przez czytelników serii z okienkami. Dlaczego pszczoły tańczą? Jak owady znajdują drogę w ciemności? Które robaczki budują gniazda wyższe od dorosłego człowieka? Czy można pomylić owada z patykiem albo liściem?

"Co to jest Księżyc? Książka z okienkami" Katie Daynes w księgarniach!

13-03-2020

Ta pięknie ilustrowana książka z okienkami przeznaczona jest dla ciekawych świata dzieci. Dzięki niej maluchy dowiedzą się, że Księżyc zmienia swój kształt i świeci nocą. Ale czym tak naprawdę jest? Wyrusz w niezwykłą podróż i poznaj odpowiedzi na wiele zaskakujących pytań.

"Wierszyki dwulatka" Ali Hanny Murgrabi

03-03-2020

Przepięknie ilustrowane książki z bajkami i wierszykami dla najmłodszych. Wspólne czytanie na głos buduje szczególną więź emocjonalną między rodzicami a dziećmi, oraz rozbudza w najmłodszych ciekawość świata.

"Wielka księga map"

24-02-2020

Czy wiesz gdzie znajduje się najbardziej słona pustynia na świecie lub gdzie mieszkają rajskie ptaki? W naszej książeczce znajdziesz mnóstwo fascynujących informacji o tajemniczych cywilizacjach, wyjątkowych zwierzętach i unikalnych budowlach.

Znajdź nas na: