"Opowiadania dla dziewczynek"

15-01-2020

Zbiorek zawiera cztery historie będące adaptacjami znanych powieści dla dziewczynek: "Tajemniczy ogród", "Pollyanna", "Heidi", "Ania z Zielonego Wzgórza".

"Opowiadania dla chłopców"

15-01-2020

Zbiorek zawiera cztery historie będące adaptacjami znanych powieści dla chłopców: "Wyspa skarbów", "W 80 dni dookoła świata", "Biały Kieł", "Chłopcy z Placu Broni".

Matematyka z serii "Edukacja domowa" trafiła dziś do księgarń!

15-01-2020

Pierwsze książki z serii "Edukacja domowa" trafiły do księgarń 15 stycznia. Jest to dziewięć pozycji do nauki matematyki dla przedziału wieku 0-9 lat.

Klasyczne baśnie w nowym wydaniu

13-01-2020

Baśnie Hansa Christiana Andersena, braci Grimm, Charles'a Perraulta i nie tylko w nowym wydaniu. Pięknie ilustrowane klasyczne opowieści w dobrej cenie.

Nowe wydanie "Ani z Zielonego Wzgórza"

13-01-2020

Nowe, ilustrowane wydanie "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery. Zanurz się kolejny raz w opowieści o dziewczynce, która w wieku jedenastu lat trafiła do Zielone Wzgórze do Maryli i Mateusza.

Wszystkiego Najlepszego na nadchodzące Święta i Nowy Rok!

23-12-2019

Życzymy wszystkiego, co najlepsze na nadchodzący czas. Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, szczęśliwego Nowego Roku, spokoju i czasu dla siebie.

"Mosty, wieżowce, tunele. Książka z okienkami. Sprawdźcie sami..."

19-12-2019

"Sprawdźcie sami" to seria książek z okienkami, które odpowiadają na pytania ciekawych świata dzieci. Ta edukacyjna seria pięknie ilustrowanych książek jest istnym rajem dla fanów okienek, pod którymi kryją się kolejne ciekawostki, związane z tematem głównym publikacji.

Znajdź nas na: