"Masz tę moc!" w wersji papierowej! Dochód przekazujemy na sprzęt ochronny dla szpitali!

27-04-2020

Stało się! Nasza elektroniczna książka "Masz tę moc", którą możecie czytać w języku polskim i angielskim w Internecie oraz oglądać na YouTube w wersji animowanej, doczekała się wydania papierowego. Honorarium autorskie oraz zysk wydawnictwa ze sprzedaży książki przekazujemy na zakup przyłbic dla szpitali!

Zapowiedź - "Podróże Doktora Dolittle" Hugh Lofting

24-04-2020

Któż nie chciał rozumieć się ze zwierzętami tak, jak rozumiał się z nimi Doktor Dolittle? Wspaniałe opowieści o relacji człowieka i zwierząt w nowym wydaniu niebawem doczekają się drugiej części.

Książka o koronawirusie dla dzieci po angielsku!

17-04-2020

Z pewnością pamiętacie książkę "Masz tę moc!" o koronawirusie dla dzieci. Została ona także zanimowana i o tym także pisaliśmy niedawno. Dziś możemy oddać na Wasze ręce wersję angielską tego materiału. PDF do pobrania w tym artykule.

Zapowiedź - "Ania z Avonlea" Lucy Maud Montgomery

17-04-2020

Ania, rudowłosa sierota, przygarnięta przez rodzeństwo - Marylę i Mateusza - postać stworzona przez Kanadyjkę, Lucy Maud Montgomery, ujrzała światło dzienne na początku ubiegłego wieku. To niesamowite, jak ta mała dziewczynka z głową w chmurach rozkochała w sobie wiele pokoleń i na nowo nas w sobie rozkochuje.

"Wierszyki łamiące języki" Urszuli Kozłowskiej i Katarzyny Urbaniak

15-04-2020

Zbiór zabawnych wierszyków, dzięki którym dziecko będzie mogło poćwiczyć prawidłową wymowę głosek. Na każdej stronie kolorem zostały wyróżnione literki, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Wesołych Świąt!

11-04-2020

W tym wyjątkowym czasie, pragniemy złożyć naszym czytelnikom najlepsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Wielkanocy.

Książka o koronawirusie w formie animacji, czyta Magdalena Gościmska

31-03-2020

Już znacie książkę o koronawirusie, dedykowaną dzieciom. We wcześniejszym artykule mogliście ją pobrać całkowicie za darmo i to się nie zmienia. Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce animację wraz z lektorem, który czyta całą książkę.

Znajdź nas na: