Wszystkiego Najlepszego na nadchodzące Święta i Nowy Rok!

23-12-2019

Życzymy wszystkiego, co najlepsze na nadchodzący czas. Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, szczęśliwego Nowego Roku, spokoju i czasu dla siebie.

"Mosty, wieżowce, tunele. Książka z okienkami. Sprawdźcie sami..."

19-12-2019

"Sprawdźcie sami" to seria książek z okienkami, które odpowiadają na pytania ciekawych świata dzieci. Ta edukacyjna seria pięknie ilustrowanych książek jest istnym rajem dla fanów okienek, pod którymi kryją się kolejne ciekawostki, związane z tematem głównym publikacji.

"Co to jest sen? Książka z okienkami. Moje pierwsze pytania" Katie Daynes

19-12-2019

Kto nie kocha okienek? Nasi młodzi czytelnicy je uwielbiają, dlatego oddajemy w dłonie kolejną książeczkę z okienkami. Tym razem odpowiadamy na pytanie co to jest sen i opowiadamy o zagadnieniach związanych z tym tematem.

"National Geographic Kids 5000 niesamowitych faktów 2"

19-12-2019

Czy wiesz, że głowa latarnika surynamskiego jest pusta w środku? Czy wiesz, że lalka Barbie ma ponad 1000 różnych par butów? Ta książka zaskoczy cię niezwykłymi faktami i ciekawymi informacjami na różne tematy!

"National Geographic Encyklopedia zwierzęta" Lucy Spelman

19-12-2019

Stań oko w oko z rekinem, zwiedź rafy koralowe, zajrzyj w paszczę krokodylowi. To wszystko i jeszcze więcej spotka czytelników, którzy odważą się otworzyć "Encyklopedię zwierząt". 2500 gatunków opisanych, sfotografowanych i przedstawionych w jednej książce.

"Hotel dla owadów" Petra Bartikova, Helena Harastova i Marketa Novakova

19-12-2019

Książka przeznaczona dla małych odkrywców i wielkich fanów owadów. "Hotel dla owadów" to fascynująca książka, z której dzieci dowiedzą się ciekawostek o świecie owadów, Bogate ilustracje dopełniają treści.

"Zbuduj własną lokomotywę 3D. Podróżuj, ucz się i poznawaj" Valentina Manuzzato i Irena Trevisan

19-12-2019

Kochasz pociągu albo Twoje dziecko jest nimi zafascynowane? Ta wyjątkowa pozycja jest idealna dla koneserów lokomotyw, parowozów i kolei. Dowiesz się z niej jak powstały pociągi, w jaki sposób skonstruowane były pierwsze lokomotywy i wiele, wiele więcej! Możesz też zbudować model parowozu!

Znajdź nas na: