"Nasze magiczne Encanto" nie tylko w kinie

03.12.2021

Wzruszająca opowieść o odmienności, miłości i więzach rodzinnych, która przenosi czytelnika do ukrytego pośród gór Kolumbii magicznego miasteczka Encanto. Niesamowita rodzina, inspirująca główna bohaterka i bajecznie kolorowa sceneria - u nas jako powieść w "Biblioteczce przygody" i książki obrazkowe dla najmłodszych czytelników.

W kinach hula film animowany "Nasze magiczne Encanto", a u nas trzy książki, które powstały na motywach filmu. Jest o odmienności, a także o sile więzów rodzinnych i miłości. Dołączona wkładka z kolorowymi ilustracjami pozwoli czytelnikom dłużej pozostać z bohaterami tej ekscytującej opowieści.

Powieść "Nasze magiczne Encanto" to powieść, kolejna w serii BIBLIOTECZKA PRZYGODY, która przenosi czytelników do ukrytego pośród gór Kolumbii magicznego miasteczka Encanto. Żyje w nim, w równie magicznym domu, pewna niezwykła rodzina. Wszyscy jej członkowie posiadają jakiś nadprzyrodzony dar, od nadludzkiej siły po moc leczenia chorób. Wszyscy – z wyjątkiem dziewczyny o imieniu Mirabel. Gdy jednak magii otaczającej Encanto, domowi i rodzinie zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, to właśnie Mirabel wkracza do akcji… Dołączona wkładka z kolorowymi ilustracjami pozwoli czytelnikom dłużej pozostać z bohaterami tej ekscytującej opowieści.

Dwa picturebooki "Nasze magiczne Encanto" to wersja skrócona historii. Zachwycają kolorami i warstwą ilustracyjną. Do wyboru są dwa formaty (mniejszy i większy) i dwie objętości (str. 32 i 72).

Po książki zapraszamy na stronę Świat Książki.

powrót

Znajdź nas na: