Nowe książki z okienkami w zapowiedziach na swiatksiazki.pl

27.01.2021

Kolejne trzy książki z okienkami trafiły do zapowiedzi na swiatksiazki.pl. "Mikroby" i "Atomy, cząsteczki" z serii "Sprawdźcie sami" oraz "Biologia" ukażą się w przeciągu najbliższego miesiąca.

"Mikroby" Sarah Hull

Dzięki tej książce dzieci poznają zadziwiający świat bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Dowiedzą się, jakie choroby mogą one wywołać i jak broni się przed nimi ludzkie ciało. Sprawdzą, które mikroby nam szkodzą, a które są bardzo pożyteczne."Atomy i cząsteczki" Rosie Dickins

W książce znalazło się ponad 90 okienek – odkryj każde z nich, aby dowiedzieć się o wnętrzu atomów, powstawaniu cząsteczek i związków chemicznych, reakcjach zachodzących w przyrodzie, a także zaskakujących właściwościach pierwiastków. Będziesz mógł sprawdzić, dlaczego woda jest płynna i dlaczego tak trudno zgiąć metalowy pręt, a nawet – co dzieje się w elektrowni jądrowej!


"Biologia" Alice James

Witajcie w różnorodnym, ekscytującym świecie biologii. Wybierzcie się w podróż śladami fascynujących organizmów żywych. Są nimi pełzające robale, drzewa kołyszące się na wietrze... i wszystko, co mieści się gdzieś pomiędzy! Dowiecie się, nad czym pracują biolodzy, i jak chronić planetę. W książce jest mnóstwo okienek do odkrycia!


Wszystkie zapowiedzi znajdziecie na swiatksiazki.pl >>KLIK<<

powrót

Znajdź nas na: