Oscary dla "Naszego magicznego Encanto" i "Cruelli"

05.04.2022

Koniec marca to ekscytacje związane z rozdaniem Oscarów. Od czasu, gdy zaczęliśmy wydawać książki spod znaku Disneya, tej ekscytacji towarzyszy... podwójna ekscytacja! Trzymamy kciuki za animowane i fabularne historie, które opisane są w książkach. W naszych książkach.

Oczywiście Oscary nie za książki, tylko za filmy, no ale jednak... Jak tu się nie cieszyć, gdy nagrody trafiają do twórców magicznych opowieści, które można najpierw obejrzeć, a później przeczytać. Albo odwrotnie. I nie ma sensu dyskutować, który sposób jest lepszy - ważne, by dać się porwać historii i towarzyszyć ich bohaterom.

Zatem tegoroczne Oscary... Z gali rozdania statuetek wyszły ekipy "Naszego magicznego Encanto" i "Cruelli". Pierwszy tytuł został uznany za najlepszy w kategorii "film animowany", a drugi w kategorii "kostiumy".

Jeśli podobały się obie historie, to polecamy zostać z nimi dłużej:

    • o losach Mirabel i jej rodziny można przeczytać w dwóch picturebookach "Nasze magiczne Encanto oraz powieści o tym samym tytule wydanej w serii "Biblioteczka przygody". Książki obrazkowe zachwycą ilustracjami, wypełnione są nimi od deski do deski, ilustracje można także znaleźć w "Biblioteczce...". Więcej szczegółów na stronie Światksiążki.pl.

    • "Zapiski Cruelli" to pięknie wydana książka. W tym szkicowniku znalazły się nie tylko oryginalne i odważne projekty, ale też osobistą, wzbogaconą zdjęciami z filmu relację o tym, jak Cruella stała się jedną z najsłynniejszych i najbardziej kontrowersyjnych projektantek mody w historii. Po książkę zapraszamy na stronę Światksiążki.pl.

powrót

Znajdź nas na: