Strony z "Matematyki i..." serii "Edukacja domowa" do darmowego pobrania!

19.03.2020

Wiemy, że spędzacie teraz czas w dom ze swoimi dziećmi. My chcemy umilić Wam ten czas, ale też chcemy byście #zostaliwdomu. Dlatego udostępniamy kilka stron do samodzielnego wydruku z serii „Edukacja domowa”.

 

Seria "Edukacja domowa. Matematyka" przygotowana jest z myślą o kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji matematycznych dziecka w zależności od jego wieku. Świat bliski dziecku nadal jest najlepszym środowiskiem edukacyjnym. Łatwiej przecież zrozumieć wiedzę wyniesioną z codziennego życia, osadzoną w rzeczywistych realiach.

 

„Edukacja domowa” to seria książeczek edukacyjnych przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku 0–9 lat. Wspierają one holistyczny rozwój dziecka poprzez wspólną, rodzinną zabawę. Mogą być również wykorzystane przez nauczycieli przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej jako materiały wspomagające realizację treści podstawy programowej oraz przez rodziców i edukatorów pracujących z dziećmi poza systemem edukacji.

 

Oddajemy w Wasze ręce jedenaście zadań, pochodzących z książek "Edukacja domowa. Matematyka". Mamy nadzieję, że umilą Wam czas, spędzony w domu.

 

Plik można pobrać poniżej:

powrót

Znajdź nas na: