Zapowiedzi książek ze świata Star Wars

15.04.2021

Czy są z nami fani Star Wars? Emocje związane z wczorajszymi disneyowymi premierami nie opadają, dlatego dzisiaj przypominamy: 28 kwietnia premierę mają dwie superkolorowanki "Star Wars. The Mandalorian" dla młodszych fanów, zaś za trzy tygodnie premierę mają dwie powieści z uniwersum Gwiezdnych Wojen. "Światło Jedi" ucieszy dorosłych fanów, ale nie zapominamy o nastoletnich fanach, dla których przygotowaliśmy powieść "The Mandalorian".

"Star Wars. The Mandalorian": W czasach po upadku Imperium Galaktycznego, a przed wyłonieniem się Najwyższego Porządku, samotny łowca nagród znany jedynie jako
Mandalorianin przemierza rubieże galaktyki w poszukiwaniu zleceń.
Gdy jego celem okazuje się dziecko, postanawia chronić je za wszelką cenę. Trzymająca w napięciu powieść młodzieżowa Joego Schreibera pozwoli czytelnikom na nowo wrócić do wydarzeń z pierwszej serii przebojowego serialu aktorskiego osadzonego w świecie „Gwiezdnych Wojen”.

"Star Wars. Wielka Republika. Światło Jedi": Na długo przed Imperium i wojnami klonów światy prosperowały pod przywództwem senatu, a wszędzie panował pokój, zaprowadzony przez członków zakonu zwanych Jedi. Jednak pewnego dnia w nadprzestrzeni dochodzi do katastrofy. Rycerze Jedi stawiają czoła klęsce, ale poza granicami Republiki czai się już nowe niebezpieczeństwo, a z mroku wyłania nowy wróg.

Obydwie książki zamówicie już teraz na swiatksiazki.pl >>KLIK<<

powrót

Znajdź nas na: