Książki na prezent? Najlepsze! Oto nasze propozycje

03.12.2021

Twarda oprawa, wysokogatunkowy papier, staranne wydanie, a do tego piękne ilustracje i bohaterowie ulubionych animacji Disneya... Książki, z których ucieszą się małe i trochę większe dzieci. Efekt ŁAŁ gwarantowany!

Dla wielbicielek i wielbicieli Kubusia Puchatka i jego przyjaciół

"12 opowiastek ze Stumilowego Lasu"
Mały chłopczyk o imieniu Krzyś miał pokój, w którym mieszkało mnóstwo niezwykłych zabawek. Najbardziej lubił pluszowe zwierzątka, a jego najwierniejszym przyjacielem był miś Kubuś. Każdego dnia na Krzysia, Kubusia i jego przyjaciół czekała nowa niezapomniana przygoda w pełnym fantazji Stumilowym Lesie…
Tak zaczyna się pierwszy wymieniony tytuł, czyli "12 opowiastek ze Stumilowego Lasu". To zbiór z dwunastoma pięknie ilustrowanymi opowiadaniami.

Twarda oprawa, str. 224

Książkę można kupić na stronie światksiążki.pl. Do wyboru są dwie okładki: niebieska i pomarańczowa.

"Moje opowieści"
To wyjątkowa kolekcja dwunastu historyjek z najsympatyczniejszym misiem na świecie i jego przyjaciółmi w rolach głównych (innych niż w "12 opowiastek ze Stumilowego Lasu"). Pięknie zilustrowanych, uroczych i zabawnych. Pełnych emocji i czasem wzruszających. Dzięki tym opowieściom dzieci odkryją radość czytania, a dorośli wrócą wspomnieniami do beztroskiego dzieciństwa.

Twarda oprawa, str. 312

Książkę można kupić na stronie światksiążki.pl.

 

Dla wielbicielek i wielbicieli księżniczek w każdym wieku

"Opowieści o odwadze i dobroci"
To wyjątkowy zbiór opowiadań, który powstał w ramach „Wielkiego Święta Księżniczek”. Disney zaprosił autorów i artystów z całego świata do napisania i zilustrowania zupełnie nowych opowieści o księżniczkach i królowych.

„Opowieści o odwadze i dobroci" to 14 całkiem nowych historii, które mogą zainspirować czytelników i czytelniczki do doceniania i okazywania odwagi i dobroci na co dzień. Tiana jest wytrwała i ambitna. Bella hojna i wciąż głodna wiedzy. Vaiana przywódcza i śmiała. Mulan pomysłowa i odważna. Kopciuszek dowcipny i uważny. Merida pewna siebie i szczera. Śnieżka empatyczna i pełna optymizmu. Roszpunka otwarta i dociekliwa. Pocahontas pełna szacunku dla przyrody i nieustraszona. Dżasmina sprawiedliwa i współczująca. Aurora życzliwa i pełna nadziei. Ariel niezależna i ciekawa świata. Elsa twórcza i godna zaufania. Anna spontaniczna i zdecydowana.

Twarda oprawa, str. 272

Książkę można kupić na stronie światksiążki.pl

 

"365 historii na cały rok. Księga przygód"
Odkryj na nowo magię Arendelle i świat ulubionych postaci z „Krainy Lodu”. To pięknie ilustrowany zbiór opowiadań, który pozwoli przeżyć wyjątkową przygodę, jedną na każdy dzień roku. Można wyruszyć na misję ratunkową z Olafem i Kristoffem, odwiedzić wraz z Elsą i Anną odległe pustynne królestwo, sprawdzić, gdzie skrył się Sven, żeby uniknąć kąpieli. Warto zajrzeć do „Księgi przygód” i przeczytać, jak radzą sobie z przeciwieństwami losu bohaterowie ulubionych animacji Disneya.

Twarda oprawa, str. 384

Po książkę zapraszamy na stronę światksiążki.pl

 

Dla tych, co kochają bohaterów animacji Disneya

"Moje pierwsze bajki na Święta"
To kolejny bogato ilustrowany tom serii o ulubionych dziecięcych bohaterach animacji Disneya. Tym razem w każdej z sześciu opowiastek panuje duch Świąt Bożego Narodzenia. To okazja poznać „Pierwsze święta szczeniaków”, a wszystkich łaciatych, czyli 101 dalmatyńczyków, „Świąteczne poszukiwania skarbów” Małej Syrenki, „Najsłodsze święta” Kubusia Puchatka, dowiedzieć się, jak „Minnie ratuje święta”, oczywiście razem z Mikim, „Aurora przygotowuje Święta” oraz co dla przyjaciół z „Aut” oznacza „Najlepszy prezent na świecie”.

Twarda oprawa, str. 72

Po książkę zapraszamy na stronę światksiążki.pl

 

"Świąteczne opowieści"
To kolekcja dziewięciu historii pełnych magii i zimowych krajobrazów. Można w niej przeczytać o akcji ratunkowej Belli, zimowej przygodzie Dumbo, prezencie dla robota WALL-E, zabawkowych lub najsłodszych świętach czy lodowych igrzyskach. Ulubieni przez dzieci bohaterowie animacji Disneya dostali ważne zadanie – umilić małym i dużym czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku!

Twarda oprawa, str. 128

Po książkę zapraszamy na stronę światksiążki.pl

 

"365 historii na cały rok. Łowcy przygód"
Rok z ulubionymi bohaterami animacji Disneya? Z książką „365 historii na cały rok” jest to możliwe!  W tym pięknie ilustrowanym zbiorze opowiadań znajdziesz Zygzaka McQueena, Dusty’ego, Pana Iniemamocnego, Buzza i Chudego, Robin Hooda, Piotrusia Pana, Aladyna, robota WALL-E i innych. INNYCH, którzy przeżywają fantastyczne przygody, stawiają czoło przeciwieństwom losu, a przy tym sprawdzają swoje umiejętności i pomysłowość w wychodzeniu z opałów. To są prawdziwi łowcy przygód, dołącz do nich! Warto zajrzeć do książki „365 historii na cały rok”, by każdego dnia poczuć się jak w bajce.

Twarda oprawa, str. 384

Po książkę zapraszamy na stronę światksiążki.pl

 

Dla tych, co lubią chodzić do kina, a potem czytać książki

"Nasze magiczne Encanto"

Książka powstała na motywach filmu o tym samym tytule.

Do wyboru jest powieść, kolejna w serii BIBLIOTECZKA PRZYGODY, która przenosi czytelników do ukrytego pośród gór Kolumbii magicznego miasteczka Encanto. Żyje w nim, w równie magicznym domu, pewna niezwykła rodzina. Wszyscy jej członkowie posiadają jakiś nadprzyrodzony dar, od nadludzkiej siły po moc leczenia chorób. Wszyscy – z wyjątkiem dziewczyny o imieniu Mirabel. Gdy jednak magii otaczającej Encanto, domowi i rodzinie zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, to właśnie Mirabel wkracza do akcji… Jest o odmienności, a także o sile więzów rodzinnych i miłości. Dołączona wkładka z kolorowymi ilustracjami pozwoli czytelnikom dłużej pozostać z bohaterami tej ekscytującej opowieści.

Miękka oprawa ze skrzydełkami, str. 152, wiek: 6+

Dla młodszego czytelnika czeka książka obrazkowa w dwóch formatach oraz objętościach: 72 i 32 str.

Twarda oprawa, wiek: 3-5+

Po książki zapraszamy na stronę światksiążki.pl

 

powrót

Znajdź nas na: