"To nie wypanda", czyli trzy tytuły o emocjach

04.03.2022

Premiera filmu „To nie wypanda” ze studia Disney/Pixar odbędzie się 11 marca, a 9 marca na naszych wydawniczych półkach pojawią się książki, które można czytać przed lub po seansie, tak jak się chce.Trzynastoletnia Meilin Lee mieszka w wielokulturowym Toronto. Jest przebojowa, pewna siebie, ma grono wiernych przyjaciółek i kocha swoją rodzinę, ale okres dorastania wyrywa ją z roli wzorowej córeczki mamusi i posyła w sam środek tornada nastoletnich emocji. Gdy Meilin Lee przestaje nad nimi panować, co w jej wieku jest normą, zaczyna się zmieniać w… olbrzymią pandę czerwoną, co rodzi wiele komplikacji!

„To nie wypanda. Biblioteczka przygody” to żywiołowa, dowcipna, a momentami dramatyczna opowieść o trudach okresu dojrzewania, o przyjaźni, empatii, potrzebie akceptacji i o sile rodziny. Dołączona wkładka z kolorowymi ilustracjami prezentuje głównych bohaterów i kluczowe epizody tej szalonej historii!

„To nie wypanda. Opowieść filmowa” to ilustrowana historia o trudach dojrzewania, sposobach radzenia sobie z emocjami, potrzebie akceptacji, sile przyjaźni i potędze rodziny, powstała na motywach filmu o tym samym tytule.

„To nie wypanda. Pudełko uczuć” W pięciu niedużych książeczkach mieści się mnóstwo uczuć, które towarzyszą dojrzewaniu: ekscytacja, zawstydzenie, złość, samotność, pewność siebie.

Po książki zapraszamy na stronę światksiążki.pl

powrót

Znajdź nas na: