Zapowiedzi książek na licencjach Disney, Marvel i Star Wars – maj

06.05.2021

Już za kilka dni do księgarń i sklepów trafią kolejne książki z bohaterami Disneya, a także uniwersum Marvela i Star Wars. Można je zamówić już dziś w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.

W najbliższą środę pojawią się wyszukiwanki „Gdzie jest Miki?” i „Gdzie jest Spidey”. Przygotowaliśmy wspaniałą książkę kucharską dla fanów i fanek gotowania. Do serii „Czytanki naklejanki” dołączą cztery kolejne tytuły: „Lato Olafa”, „Parada Strażaków”, „Czas na kąpiel” i „Eliksir przyjaźni”. Fani kolorowanek z bohaterami Star Wars i Marvel także mogą liczyć na nowe książeczki.


To jednak nie koniec. 19 maja o cztery tytuły poszerzy się seria „Moja bajkowa dobranocka”. Nowością, która zachwyci miłośników historii o dalmatyńczykach, będzie wyszukiwanka „101 dalmatyńczyków. Kropka w kropkę”. Poza kolekcjami historyjek, jak „52 bajkowe opowieści. Księżniczki i wróżki”, ciekawą pozycją będzie sketchbook „Zapiski Cruelli” – dziennik, dzięki któremu można poznać relację z filmu, kolorowe szkice i zdjęcia z planu filmowego. W nowościach nie zabraknie także kolorowanek!

Przedsprzedaż na swiatksiazki.pl >>tutaj<<

powrót

Znajdź nas na: