Książki dla dzieci w każdym wieku
ZOBACZ

Dodruki w lubianej serii "Świat w obrazkach"

"Świat w obrazkach" to seria, o którą często pytacie. Różnorodność, przekrojowe podejście do tematu, ilustracje na każdej stronie, krótki i treściwy opis. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdemu sprawi radość lektura tych książek, nawet w czasie wakacji.

Wiemy, że seria "Świat w obrazkach" cieszy się sporą popularnością. Na Instagramie piszecie pod zdjęciem książek:

"Nawet nie wiecie, jak długo polowałam na "Świat w obrazkach. Kosmos". Niezwykle ucieszyło mnie więc wznowienie tej serii i świeżutki egzemplarz w moich rękach" - pamircia.
"Moja ukochana seria Świat w obrazkach doczekała się wznowień kilku tytułów. I to jakich perełek!" - biblioteka_mlodego_czlowieka.

"Świat w obrazkachto jedna z pierwszych serii, którą próbowałam obsesyjnie skompletować, co kilka lat temu nie było łatwe i wymagało buszowania po portalach z książkami z drugiej ręki i często płacenia znacznie więcej, niż cena okładkowa… Czy było warto? Pewnie! Tom Ludzkie ciało czy Strażacy znałam dawniej prawie na pamięć… Fenomen tych książek polega na tym, że są one edukacyjne, bogato ilustrowane, gdzie tekst jest nieprzytłaczającym dodatkiem. Dlatego też forma trafia do dziecka i zachęca do ponownej lektury. Seria obejmuje trzydzieści tomów, na najróżniejsze tematy, dzięki czemu można łatwo wybrać części które pasują do aktualnych zainteresowań dziecka" - juzczytam.


Bardzo dziękujemy za takie entuzjastyczne reakcje. Podsumowując, do księgarń trafiło 10 tytułów z Waszej ulubionej serii: "Góry", "Las", "Strażacy", Domowe zwierzątka", "Zwierzęta", "Kosmos", "Ludzkie ciało", "Gospodarka", "Przyroda", "Dinozaury...." Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena okładkowa 19,99 zł, a jeszcze bardziej ta po rabacie, czyli mniej więcej 13 zł - zajrzyjcie na swiatksiążki.pl.