Książki dla dzieci w każdym wieku
ZOBACZ

DZIWNY ŚWIAT w trzech odsłonach

​​​​​​​Trzy odsłony niezwykłej opowieści o niebezpiecznej wyprawie w „dziwny świat”, którego odkrycie i poznanie na zawsze odmieni życie osób biorących w niej udział.

Cały emocjonujący film Disneya w pięknych, ilustrowanych książkach!

 

Życie mieszkańców leżącej pośród gór Avalonii upływało w spokoju i dostatku aż do momentu, gdy okazało się, że pando – niezwykłą roślinę, której uprawa zapewniała miasteczku dobrobyt – zaczyna niszczyć groźna choroba. By odkryć i wyeliminować jej przyczynę, w niezdobyte dotąd góry wyrusza z ekspedycją wielki powietrzny statek. Nikt z jej uczestników nie przeczuwa, co ich czeka i jakim wyzwaniom będą musieli stawić czoła.

Wśród załogi jest Oskard Klan, odkrywca pando i bohater Avalonii, który ma swoje powody, by niezbyt chętnie dołączyć do wyprawy. Niebawem w podziemnej krainie spotka swoich krewnych.

  • Czy ratunkowa misja się powiedzie?
  • Czy mimo różnic dzielących osoby biorące w niej udział zdołają się one zjednoczyć i uratować świat, zanim będzie za późno?
  • Czym pobyt w „dziwnym świecie” okaże się dla skonfliktowanej rodziny Klanów? Jakim zostaną poddani emocjom i próbom?
  • Czy wyciągną z nich właściwą lekcję?

Dziwny światto między innymi pouczająca historia o relacjach między rodzicami i dziećmi, które walczą o uznanie ich prawa do wyboru własnej życiowej drogi, ale też skłaniająca do refleksji i bardzo dziś aktualna opowieść o konieczności odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy, oraz potrzebie szacunku do wszystkich istot żywych.


Dzięki lekturze Dziwnego świata poznasz moc, jaką daje możliwość pójścia za własnym marzeniem.


 

Czytelnicy do wyboru mają 3 książki:

  • powieść w serii „Biblioteczka przygody":

  • oraz dwie różniące się objętością ilustrowane opowieści filmowe:

    72-stronicową i 32-stronicową

           

 

Książki te dołączają do cyklu innych tytułów wydawanych w tej samej „potrójnej” formule, prezentującej literackie adaptacje najnowszych, adresowanych do młodego odbiorcy, kinowych produkcji Disneya, takich jak m.in. Nasze magiczne Encanto, Buzz Astral, To nie wypanda.

Kupisz je w dobrych księgarniach i na stronach internetowych między innymi  TUTAJ