Książki dla dzieci w każdym wieku
ZOBACZ

Książka o rozkosznie nikczemnych złoczyńcach - do wygrania!

"Złoczyńcy. Rozkosznie nikczemni" to książka z wyjątkowymi portretami bohaterów Disneya: archiwalne zdjęcia, szkice, kadry z filmów, mnóstwo ciekawostek nie tylko o postaciach z filmów, ale też ich twórcach. Pięknie wydany album - idealny na prezent. Teraz można go zdobyć, ale najpierw...

...trzeba zajrzeć na facebookową grupę Disneyawka, na której zainicjowano zabawę związaną właśnie ze złoczyńcami Disneya. Jedni uczestnicy zabawy mają za zadanie opisać disneyowskiego złoczyńcę w taki sposób, aby nie wyglądało, że jest zły, inni zgadują, kto kryje się za opisem.  Ktoś powiedział, że się nie da? Da się, da!

"Kochająca, może trochę nadopiekuńcza mama adoptowanej córki. Uwielbia fryzjerstwo (głównie zajmowanie się włosami córki) i kwiaty szczególnie jeden rodzaj. Wygląda na znacznie młodszą niż jest faktycznie ale to pewnie przez burzę czarnych loków na jej głowie".

"Szykowna kobieta w starszym wieku, która poświęciła się by służyć radą i pomocą młodemu, władcy. Pogardzana, niedoceniana i dyskryminowana ze względu na wiek".

"Ojciec w średnim wieku cierpiący po stracie tajemniczo zaginionej córki, mający wielki potencjał w dziedzinie techniki oraz wspaniały kontakt z młodymi ludźmi".

Zapraszamy do zabawy, do wymyślenia swoich opisów. Można otrzymać od nas książkę "Złoczyńcy. Nikczemnie rozkoszni" autorstwa Jen Darcy (tł. Katarzyna Łączyńska). To prezent dla osoby, której komentarz z opisem postaci najbardziej trafi nam do serca.