Książki dla dzieci w każdym wieku
ZOBACZ

Warszawskie targi książki już za nami!

Wydawnictwo Olesiejuk miało przyjemność prezentować swoje publikacje i nowości na stoisku K1, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

26 maja (w niedzielę) gościliśmy znakomitych autorów i ilustratorów. Odwiedzili nas Marcin Przewoźniak, autor książek „Baśka i Maks. Język polski nie z tej ziemi" oraz „Bajek o bardzo mądrych królewnach". Towarzyszyli mu ilustratorzy Nikola Kucharska i Paweł Gierliński. Spotkanie przyciągnęło wielu miłośników literatury dziecięcej i było okazją do zdobycia autografów oraz rozmowy z twórcami. Najmłodsi mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas zabawy z kołem fortuny – każde pole zawierało inny związek frazeologiczny. Było dużo śmiechu i zaskoczeń.

Gościliśmy także dyrektora warszawskiego zoo dra Andrzeja G. Kruszewicza oraz jego syna Marcina L. Kruszewicza i ilustratorkę Asię Gwis, czyli autorów książki „Najwięksi w świecie zwierząt". Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o zwierzętach. Poruszone tematy i ciekawostki zainteresowały zarówno młodszych, jak i starszych uczestników targów.

Na naszym stoisku na odwiedzających czekało wiele niespodzianek i atrakcji, które umiliły czas spędzony na targach. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie, rozmowy, uśmiechy i wspólną zabawę. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane.

Czekamy na kolejne!