Książki dla dzieci w każdym wieku
ZOBACZ

Już siedem tytułów w "Biblioteczce przygody"

"Biblioteczka przygody" to już siedem tomów! Wszystkie powstały na motywach filmów o tych samych tytułach. Są zatem okazją, by przygody ulubionej postaci przeżyć jeszcze, dłużej pobyć w świecie filmowych opowieści. W każdym tytule znajduje się kolorowy dodatek z ilustracjami prezentującymi bohaterów poszczególnych historii.

Pierwszym tytułem w kolekcji był "Luca". To opowieść o dorastaniu. jej akcja rozgrywa się w nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Luca jest morskim stworem. Wyprawa do świata ludzi na zawsze zmieni jego życie.

"Vaiana. Skarb Oceanu". Historia dzielnej i żądnej przygód córki wodza z wyspy Motunui, która wyruszyła w samotną podróż, aby uratować swoja wyspę i pomóc jej mieszkańcom znów wypłynąć na szerokie wody.

Bohaterowie "Krainy Lodu"  to Anna, Elsa, młodzieniec Kristoff, renifer Sven i bałwanek Olaf. Taka drużyna to zapowiedź fascynujących przeżyć i przygód w mrozie i śniegu. Jest tu przyjaźń, siostrzana miłość, lojalność, odwaga i wiele więcej.

"Toy Story 4" to Chudy, Buzz i... Sztuciek, zabawka, którą Bonnie zrobiła w szkole. Zwykle Chudy na pierwszym miejscu stawia dziecko, do którego należy. Pojawienie się nowej zabawki komplikuje sytuację. Co zrobią nasi bohaterowie? Czy uda im się przekonać Sztućka, że dla Bonnie znaczy więcej niż inne zabawki?

"Nasze magiczne Encanto" to historia o sile więzów rodzinnych, miłości i przezwyciężaniu wykluczenia.

Meilin Lee to pewna siebie trzynastolatka, która wkracza w okres dojrzewania, a tym samym w sam środek nastoletnich emocji. Gdy ponoszą ją uczucia zaczyna się zmieniać w olbrzymia pandę czerwoną. Oj, baaaardzo kłopotliwe. Czytajcie "To nie wypanda".

Nowość, czyli "Buzz Astral", czyli opowieść o dzielnym astronaucie, który stał się pierwowzorem dla słynnej zabawki. Odpowiedzialny, ambitny, odważny... Bo tacy są bohaterowie powieści "Biblioteczki przygody". By być szczerymi wobec siebie, muszą podejmować ryzyko, wykazywać się odwaga i samodzielnością. To nie wszystko. Ich historie pokazują, że ważna jest umiejętność szukania sprzymierzeńców i ile znaczy wsparcie przyjaciół.
 

Pełne zwrotów akcji, poruszające, czasem zabawne historie w siedmiu tomach!